Yenimahalle Kombi Servisi

Yenimahalle Kombi Servisi kombi servisi, kombi bakımı, kombi tamiri, kombi onarımı, kombi arızaları, petek temizliği, kombi şikayetleri gibi  sorunlarınıza uzman kadromuz ile Ankara Yenimahalle başta olmak üzere Yenimahalle ilçesinin çoğu semtinde 2005 yılından bu güne  kombi servisi faaliyet göstermekteyiz.

Yenimahalle Kombi Tamiri firması olarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmenin ve sizlerin tavsiyeleri üzerinden bu günlere gelmenin onurunu yaşamaktayız. Alanında uzman güvenilir ekibimiz ile sizlerin doğrultusu üzerinden kombi tamir bakım petek temizleme ve montaj işlemlerinde 7 gün 24 saat sınırsız hizmet sunmaktayız. Firmamız tarafından gerçekleşen kombi tamir işlemlerinde değişim yapılan parçalar orijinal olup firmamız tarafından bir yıl boyunca garanti altındadır. Değişim veya tamir olmuş parçalar ile alakalı bir yıl boyunca oluşabilecek herhangi bir problemde hiç bir şekilde parça ücreti veya servis ücreti talep etmeden parça değişimi sağlanmaktadır.

Kombi tamir ve bakım işlemleri yeterince uzmanlık ve profesyonellik gerektiren bir işlemdir. Can güvenliği ve maddi açıdan kombi arıza işlemlerinde çağıracağınız firma veya şahısları iyi bir şekilde araştırarak veya tavsiye üzerinden çağırmanız son derece önemlidir. Kombi bakım işlemi 30 TL petek temizleme işlemi 70 TL diye reklam yapan ve yeterli deneyime sahip olmayan şahıslardan uzak durmanız gerekmektedir. Aksi taktirde ucuza iş yaptırmak yerine dolandırılmış olursunuz.
ANA-SAYFA-03-480x150

Kombi cihazları ısınmak ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli marka ve model ile hayatımızda önemli bir yer almaktadır. Kullanıcılar olarak kombi kullanımı hakkında yeterli bilgiye sahip olmak gerekmektedir. Yüksek doğalgaz faturaları ile karşılaşmak çoğu kullanıcının başlıca şikayetlerinden birisidir. Bu sebepten dolayı yapmanız gereken bazı görevler vardır. Bunların başında yılda bir defa kış mevsimine girmeden önce kombi bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakım işlemini kullanıcıların yapabilmesi mümkün  değildir. Kombinin tozlarını temizleyerek gerçekleşen bir işlem değildir. Yeterli bilgi ve deneyime sahip olan firma ve şahısların müdahale etmesi gerekmektedir. Bir diğer sebep ise kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemini 4 veya 5 yılda bir defa yaptırmanız gerekmektedir. Tesisat içerisinde zamanla oluşan çamur benzeri pislikler ve kireçler tesisatın zor çalışmasına ve fazla doğalgaz yakmasına sebep olmaktadır. Özel kimyasal ilaç ve profesyonel tesisat temizleme makinesi ile Ankara Yenimahalle Kombi Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Kombi bakım ve tesisat temizleme kampanyalarımız hakkında bilgi alabilmeniz için siz değerli kullanıcılara bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz.

KOMBİ BAKIM İŞLEMİNDE YAPILMASI GEREKENLER

.Öncelikle cihaz çalıştırılarak kalorifer ve sıcak su konumunda ne durumda çalıştığı kontrol edilir.
.
Kombi içerisinde zamanla oluşan toz ve benzeri pisliklerin temizliği yapılmalıdır.
.Kalorifer tesisatının içerisindeki su boşalttırılarak kalorifer dönüş tesisatı üzerindeki filtre temizlenmelidir.
.Genleşme tankı basınç ayarı ölçülerek yeterli hava yoksa hava takviyesi (1.05) yapılmalıdır.
.Atık gazı dışarıya atmaya yarayan fan motoru sökülerek ilaç yardımı ile temizlenmelidir.
.Yanma haznesi içerisindeki brülör sökülerek su ve ilaç ile yıkanmalıdır.
.Kombi çalıştırılarak minimum ve maksimum gaz ayarı yapılmalıdır.
.Son olarak da kullanıcıya yeterli bilgiyi vererek bütün kontrolleri yapıldıktan sonra teslim edilmelidir.

KALORİFER TESİSATI VE PETEK TEMİZLİĞİ İŞLEMİNDE YAPILMASI GEREKENLER

.Öncelikle petek temizleme işleminde banyodan değilde kombi altından müdahale etmek daha verimli sonuçlar sağlamaktadır.
.Kalorifer tesisatının içerisindeki suyu boşaltarak kombinin altından tesisatın gidiş ve dönüş tesisatına makinenin hortumları bağlanmaktadır.
.Temizleme makinesinin içerisine yeteri kadar su ve kimyasal ilaç takviyesi yapılmalıdır.
.Evde bulunan radyatörlerin sonuncu olan hariç bütün vanaları kapatılmalıdır.
.Makine çalıştırılarak tek bir radyatör üzerinden gidiş ve dönüş olarak en az 15 dakika devridaim yapılmalıdır.
.Daha sonra temizleme makinesine sürekli temiz su ekleyerek radyatör içerisindeki pisliğin temiz su gelene kadar tahliyesi yapılmalıdır.
.Bu işlem evde kaç adet radyatör var ise hepsinde sırayla uygulanmalıdır.
.Son olarak da bütün radyatör vanaları açılarak temiz su takviyesi ile içindeki kalan kimyasal ilacı temizleyerek bütün kontrollerini yaptıktan sonra kullanıcıya teslim edilmelidir.
e9c584ae-78ac-4b36-947e-fcaa69f224f4

Yenimahalle Kombi Servisi kombi bakımı ile ayriyeten atölye kombi bakımı hizmeti vermekteyiz. Atölye kombi bakımında Yenimahalle Kombi Servisi olarak kombinizi evinizden alıyoruz, 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde kombinizi değişmesi gereken ve ilerleyen  zamanlarda problem çıkaracak parçalarını orijinal parçaları ile değiştiriyoruz. Kombinizi ilk günkü gibi sıfır ayarına getirip size tekrar teslim ediyoruz. Kombinizi Yenimahalle Kombi Servisi Tükenmez Teknik olarak bütün arıza durumlarına karşı 1 yıl garanti veriyoruz.

Yenimahalle Kombi Servisi, Yenimahalle Baymak Kombi Servisi, Yenimahalle Demirdöküm Kombi Servisi, Yenimahalle Ariston Kombi Servisi, Yenimahalle ECA Kombi Servisi, Yenimahalle Bosch Kombi Servisi, Yenimahalle Vaillant Kombi Servisi, Yenimahalle  Alarko Kombi Servisi, Yenimahalle viessmann Kombi Servisi, Yenimahalle Tesisat Temizleme, Yenimahalle petek Temizleme, Yenimahalle Kombi Tamiri,Ankara Yenimahalle Kombi Servisi