Ümitköy Kombi Servisi

Ümitköy Kombi Servisi 2005 yılından bugüne Ankara Ümitköy kombi servisleri arasında kombi deyince ilk akla gelen kombi tamir ve bakım servisi olarak alanında uzman kadromuz ile kombi ile alakalı tamir ve bakım işlemlerini sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Ankara Ümitköy Kombi Servisi tercih ederek kombi tamir bakım hizmetinin yanı sıra kombi arıza ve bakım şikayetlerinizde telefondan her türlü sorularınızı sorarak cevapları beklediğiniz şekilde alabiliyorsunuz. Kombi tamir bakım hizmetlerimizde alanında uzman profesyonel gezici ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizlere en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

KOMBİ BAKIMINDA YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER
ankarakombiservisim
Ümitköy Kombi Servisi kombilerinizin yüksek maliyetli arızalara yol açmaması için ve yüksek doğalgaz faturaları ile karşılaşmamanız için kombilerinizin yıllık bakımını düzenli olarak yaptırmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Kombi bakımı ikiye ayrılır kombi yerinde bakım ve kombi atölye detaylı bakımdır bakım kampanyalarımızı öğrenmek için Ümitköy Kombi Servisi sizlere bir telefon kadar yakındır.
Kombi kullanıcıları olarak yapılan araştırmalara göre kombilerini çoğu tüketicimiz yanlış kullanıyor. Sizlerle kombinin nasıl kullanılması gerektiği hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz. ilk olarak kombilerinizi kış aylarında sürekli açıp kapatmak doğru değildir, yakıt tasarrufu yapmak yerine kombinizin daha çok yakmasını sağlarsınız evde olmadığınız zamanlarda kombinizi kısık ayarda yakarak yakıt tasarrufu yapabilirsiniz
                    KOMBİ ELEKTRONİK KART TAMİRİ
kart.tamiri
Ümitköy Kombi Servisi kombi elektronik kart tamir hizmeti vererek düşük maliyetler ile kombi kartınızın tamir olma olasılığını sağlıyor, kombilerinizin elektronik kart arıza durumlarında firmamızı aradığınız süreçte kartınızı tamir edebilir veya tamirli kart ile değişimini yaparak firmamız tarafından servis belgesi ve garanti belgesi ile birlikte bütün kontrollerini yaptıktan sonra sizlere teslim ediyoruz. Ümitköy Kombi Servisi olarak dilediğiniz marka sıfır ve ikinci el kombi satış ve montaj hizmeti sunmaktadır. İkinci el kombilerimiz ağır bakımları yapılmış proje çiziminde hiç bir şekilde sorun çıkartmayan kombilerdir ve 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır.
TESİSAT VE PETEK TEMİZLEME

Ankara Kombi Petek Temizliği ve kombi bakımı

Ümitköy Kombi Servisi olarak kombi tesisat ve petek temizleme işlemlerimiz alanında uzman tesisat petek temizleme ekibimiz ile ısınmayan veya yarım ısınan petekleriniz için kesin çözümler sunmaktadır. Tesisat temizleme işlemimiz profesyonel makina ve özel kimyasal ilaç yardımı ile yapılmaktadır. Tesisat temizleme işlemlerinizi 5 yılda bir defa düzenli olarak yaptırarak, kombinizin daha rahat çalışmasını peteklerinizin daha fazla verim vermesini ve doğalgaz faturalarınızda % 20  doğalgaz tasarrufu sağlamaktadır. Tesisat ve petek temizleme işlemlerinizde yaz kampanyası olarak kombi bakımlarınız firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.
Kombi tamir ve bakım hizmeti verdiğimiz kombi markaları: Demirdöküm, Baymak, Ariston, Alarko, Ferrol, Viessman, Vaillant, Buderus, Bosh.

Ümitköy Demirdöküm kombi servisi
Ümitköy Baymak kombi servisi
Ümitköy Vaillant kombi servisi
Ümitköy Ariston kombi servisi
Ümitköy Alarko kombi servisi
Ümitköy Viessman kombi servisi
Ümitköy Bosch kombi servisi
Ümitköy Buderus kombi servisi
Ümitköy Ferroli kombi servisi
Ümitköy Kombi Bakımı
Ümitköy Kombi Tamiri

Ümitköy Kombi Servisi, Ümitköy Ferroli Kombi Servisi, Ümitköy Baymak Kombi Servisi, Ümitköy Demirdöküm Kombi Servisi, Ümitköy Ariston Kombi Servisi, Ümitköy Eca Kombi Servisi, Ümitköy Bosh Kombi Servisi, Ümitköy Vaillant Kombi Servisi, Ümitköy Alarko Kombi Servisi, Ümitköy Viessmann Kombi Servisi, Ümitköy Tesisat Temizleme, Ümitköy petek Temizleme, Ümitköy Kombi Tamiri