Subayevleri Kombi Servisi

Subayevleri Kombi Servisi müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat prensibi önde olmak üzere Subayevleri Kombi Servisi olarak tüm marka kombilerin tamir bakım ve tesisat petek temizleme işlemlerini 13 yıllık tecrübemiz ve alanında uzman kadromuz ile müşterilerimize sunmaktayız. kombi tamir işlemlerinde değişim veya tamir olan parçalar 1 yıl firmamız tarafından garanti altındadır. Değişim veya tamir olmuş parçalar ile alakalı 1 yıl içerisinde oluşabilecek bir sorunda hiçbir şekilde servis ücreti veya parça ücreti talep etmeden parça değişimi sağlanmaktadır.

Teknolojik sistemleri yakından takip ederek disiplinli ve kontrollü bir şekilde kombi tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Subayevleri Kombi Tamir servisi olarak sayısız hizmet ve başarılara imza atıp bu günlere gelerek firmalar arasında yüksek bir iş potansiyeline sahip olan firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir, kombi ile alakalı öğrenmek veya danışmak istediklerinizi rahatlıkla sorabilir, istediğiniz şekilde cevap alabilirsiniz.

Subayevleri Kombi Servisi olarak kombimizin büyük arızalara sonuç açmaması için ve doğalgaz faturamızı minimum seviyeye düşürmek için kombi bakımınızı yılda bir defa yaptırmanız gerekmektedir.

KOMBİ BAKIM ESNASINDA YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER 
_Öncelikle bakım işlemine başlamadan öce cihaz çalıştırılarak bütün kontrolleri yapılmalı
_Cihaz kapatılarak kalorifer suyunun tahliyesi yapılmalı
_Kalorifer tesisatı dönüş filtresi üzerinde bulunan filtre temizlenmeli
_Genleşme tankı basınç değeri ölçülür. Düşük ise 1.05 değerinde hava takviyesi yapılmalı
_Brülör sökülerek su ve ilaç yardımı ile düzgün bir şekilde temizlenmeli
_Fan motoru sökülerek temizliği yapılmalı
_Cihaz içerisinde zamanla oluşan toz vb. pislikler temizlenmeli
_Son olarak cihaz çalıştırılıp gaz ve çakmak ayarı yapılır. Bütün kontrollerini gözden geçirdikten sonra kullanıcıya cihaz hakkında gerekli lan bilgiler vererek teslim edilmelidir.
ANA-SAYFA-03-480x150

KALORİFER TESİSATI VE PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ
e9c584ae-78ac-4b36-947e-fcaa69f224f4

Subayevleri Kombi Servisi olarak kombinize atölye bakımı’da yapıyoruz. Kombinizi sizden alıyoruz, ilerleyen zamanlarda arıza verecek ve değişmesi gereken parçalarını değiştiriyoruz, kombinizi ilk günkü yeni haline getirip 3 gün gibi kısa bir süre içerisinde Subayevleri Kombi Servisi Tükenmez Teknik firmamız tarafından bütün parçalarını 1 yıl garanti altında tekrar size teslim ediyoruz.

Subayevleri Kombi Servisi, Subayevleri Ferroli Kombi Servisi, Subayevleri Baymak Kombi Servisi, Subayevleri Demirdöküm Kombi Servisi, Subayevleri Ariston Kombi Servisi, Subayevleri ECA Kombi Servisi, Subayevleri Bosch Kombi Servisi, Subayevleri Vaillant Kombi Servisi, Subayevleri Alarko Kombi Servisi, Subayevleri viessmann Kombi Servisi, Subayevleri Tesisat Temizleme, Subayevleri petek Temizleme, Subayevleri Kombi Tamiri, Subayevleri Kombi Bakımı, Ankara Subayevleri Kombi Servisi