Sincan Kombi Servisi

Sincan Kombi Servisi olarak kombi tamiri, kombi bakımı, kombi kart tamiri, tesisat ve petek temizleme hizmetlerimiz ile alanında uzmanlaşmış ekibimiz ve ekipmanlarımızla Ankara Sincan ve diğer semtlerdede sizlere hizmet vermekteyiz. Ankara Sincan Kombi Servisi öncelikle piyasada kombici adı altında ”kombi tamiri hizmeti vermekteyiz” diye dolandırıcılık yapan insanlara itimat etmeyiniz. Evinize ve işyerlerinize kombi tamiri ustası çağırırken iyi bir şekilde araştırmanızı veya tavsiye üzerine çağırmanızı bilmenizi isteriz.
Sincan Kombi Servisi kombi arıza hizmetlerimizde alanında uzmanlaşmış 13 yıllık tecrübeye sahip ekibimiz ile öncelikle doğru arıza tesbiti yaparak sizlerin bütçesine en uygun şekilde fiyatlar sunarak orjinal yedek parça değişimi yapmaktayız. Değişim veya tamir edilen parçalarınız firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır.
Ankara Sincan Kombi Servisi gezici servis ekibimiz ile sizlere en hızlı şekilde çözüm sunarak 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.
Sincan Kombi Servisi kombilerinizin ağrıza yapma durumunda öncelikle kombi su barının 1.5 de olduğunu kontrol ediniz, daha sonra evinizde doğalgaz olup olmadığını kontrol ediniz, eğer bunlar mevcut ise servisimizi arıyarak telefondan her türlü destek alabilirsiniz, veya hızlı bir şekilde servis yönlendirmesi yapabiliriz. Sincan Kombi Servisi kombi arıza tamir hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize şu şekilde sunmaktayız. Kombi arızası şikayetlerinizde firmamızı aradığınız zaman öncelikle sizlere telefondan destek vererek reseteleme gibi işlemleri  yapmanız gerektiğini söylüyoruz, telefonda çözülemeyecek bir arıza ise size en yakın olan gezici ekiplerimizden birtanesini evinize vaya iş yerinize yönlendiriyoruz. Daha sonra alanında uzmanlaşmış ekimiz kombinizde en önemli şey olan arıza tespitini doğru bir şekilde yaptıktan sonra  değişmesi gereken veya tamir olması gereken parçanın fiyatını sizlerle paylaşır, sizin isteğiniz doğrultusunda parça değişimi veya tamiri yapılır ve son olarakta kombinizin bütün kontrolleri yapıldıktan sonra değiştirilen parça, makbuz belgesi ile firmamız tarafında 1 yıl garanti altına alınarak sizlere teslim edilir.
Ankara Sincan Kombi Servisi kombilerinizin ilerleyen zamanlarda yüksek maliyetlerde arıza vermemesi için ve doğalgaz faturalarınızı minimum seviyeye düşürmek için kombilerinizin yıllık bakımlarını düzenli olarak yaptırmanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Kombi bakımı ikiye ayrılır birincisi yerinde bakım, ikincisi ise atölye bakımıdır. Bakım kampanyalarımızı öğrenmek için sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatmak isteriz.
Sincan Kombi Servisi kalorifer tesisatı ve petek temizleme hizmeti ile ısınmayan veya yarım ısınan peteklerinize çare oluyor, tesisat ve petek temizleme işleminde alanında uzman ekibimiz ile sınırsız hizmet vermekteyiz.

KOMBİ TAMİR BAKIM HİZMETİ VERDİĞİMİZ KOMBİ MARKALARI

ankara kombi servisim

Sincan Demirdöküm kombi servisi
Sincan Baymak kombi servisi
Sincan Vaillant kombi servisi
Sincan Ariston kombi servisi
Sincan Alarko kombi servisi
Sincan Viessman kombi servisi
Sincan Bosh kombi servisi
Sincan Buderus kombi servisi
Sincan Ferroli kombi servisi

Sincan Kombi Servisi, Sincan Ferroli Kombi Servisi, Sincan Baymak Kombi Servisi, Sincan Demirdöküm Kombi Servisi, Sincan Ariston Kombi Servisi, Sincan Eca Kombi Servisi, Sincan Bosch Kombi Servisi, Sincan Vaillant Kombi Servisi, Sincan Alarko Kombi Servisi, Sincan Viessmann Kombi Servisi, Sincan Tesisat Temizleme, Sincan petek Temizleme, Sincan Kombi Tamiri