Saray Kombi Servisi

Saray Kombi Servisi  tecrübeli uzman kadromuz ile tüm kombi markalarında %20’ye varan indirimli kombi bakım, tamir ve tesisat temizleme hizmetimizle sizlere hizmet olanağı sağlıyoruz. Minimum fiyat, maksimum hizmet ilkesi ile çalışıyoruz. Saray Kombi Servisi kombi, tamir, bakım montaj ve tesisat temizliğinde yaptığımız tüm işçilikler ‘imiz firmamız tarafından 1 yıl garanti verilmektedir. Tespit edilen arıza parçalarını orijinal yedek parçaları ile değiştiriyoruz.

Ankara Saray Kombi tamiri firması olarak Ankara Saray ve Ankara’nın bir çok semtinde 2005 yılından bugüne kombi tamir bakım hizmeti vermekteyiz müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikamız ile sizlerin tavsiyeleri üzerinden bu günlere gelmenin gururunu yaşamaktayız.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?
.
Orijinal yedek parça kullanarak işimizi riske atmıyoruz,
.Garantili malzeme ve işçilik imkanı sunuyoruz (1 Yıl ),
.7 gün 24 saat servis imkanı sunuyoruz,
.Doğru arıza tespiti yaparak olası sıkıntılara izin vermiyoruz,
.Gezici ekibimiz sayesinde hızlı servis imkanı sağlıyoruz,
.Uygun maliyetler çıkartarak bütçenize dost oluyoruz,
.Alanında yeteri kadar uzmanlaşmış ekip ve ekipmanlar ile hizmet veriyoruz,
.Arıza işlemlerinde müşterilerin onayı alarak parça değişimi yapıyoruz.

Kombi tamir ve bakım işlemi yaptırırken siz değerli kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunların başında ise piyasada kombi servisi adı altında işten yeteri kadar anlamayan ve insanları dolandırmak için kombi servis işlemleri ile uğraşan şahıslardan uzak durmanız gerekmektedir. Kombi arıza işlemleri ile alakalı sorunlarda servis çağırmadan önce iyi bir şekilde araştırmalı veya tavsiye üzerinden çağırmanız gerekmektedir.
Kombi tamir ve bakım işlemleri deneyim ve profesyonellik gerektiren bir işlemdir işin ehli şahıs ve firmaların kombilere müdahale etmesi gerekmektedir. Aksi taktirde can güvenliğinizi riske atmış ve paranızı çöpe atmış olabilirsiniz.
ANA-SAYFA-03-480x150

Saray Kombi Servisi olarak kombinizin verimli çalışması ve yüksek doğalgaz faturaları ile karşılaşmamanız için her yıl düzenli olarak kış mevsimine girmeden önce bir defa kombi bakımınızı yaptırmanız gerekir. Bakımı düzenli olarak yapılan kombi cihazları bakım düzgün bir şekilde yapıldığı taktirde yıl boyunca düzenli ve sıkıntısız bir şekilde çalışmaktadır. Ankara Saray Kombi Servisi olarak bakım işlemlerininde kombi tamir işleminde olduğu gibi bilir kişilerin müdahale etmesi gerekmektedir. Bakım işlemi kombi üzerindeki ve içindeki toz vb. pisliklerin temizlenmesi ile gerçekleşen bir işlem değildir ve kullanıcılar tarafından yapılması mümkün değildir.

Kombi Bakımı işlemi esnasında Yapılması Gerekenler
.
Öncelikle kalorifer ve sıcak su çalışma kontrolü yapılmalı,
.Kalorifer tesisatının suyu boşaltılarak filtre temizliği yapılmalıdır,
.Kombi üzerindeki tozlar vb. pislikler temizlenmelidir,
.Brülör sökülerek su ile düzgün bir şekilde yıkanmalıdır,
.Genleşme tankı basınç ayarı ölçülür düşük ise 1.5 hava basarak ayarlanmalıdır,
.Fan motoru sökülerek ilaç ve su yardımı ile düzgün bir şekilde yıkanmalıdır,
.Yoğuşmalı kombilerde yoğuşma haznesi temizlenmelidir,
.Kombinin ateşleme ve yanma durumuna göre gaza ayarı yapılmalıdır,
.Son olarak kombinin bütün bütün kontrolleri yapıldıktan sonra kullanıcıya yeterli bilgiyi vererek çalışır durumda teslim edilmektedir.

Kombi ile doğalgaz tasarrufu yöntemleri
.
Öncelikle kış mevsimde kombi sürekli açılıp kapatılmamalıdır. Evde olmadığınız zamanlarda kısık derecede bırakarak hem ısı kaybını önleyebilir ve tasarrufta bulunabilirsiniz.
.Oda termostatı veya termostatik vana kullanılmalı.
.Her yıl kış mevsimine girmeden önce düzenli olarak bakım yapılmalı.
.Kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemi ortalama 4 veya 5 yılda düzenli olarak yapılmalıdır.
.Kullanılmayan odaların radyatör vanaları ve kapıları kapalı tutulmalıdır.
e9c584ae-78ac-4b36-947e-fcaa69f224f4

Saray Kombi Servisi profesyonel petek temizleme makinesi özel kimyasal ilaçlar yardımıyla  %100 çözüm garantisi altında petek ve tesisat temizleme hizmeti vermekteyiz.

Saray Kombi Servisi, Saray Ferroli Kombi Servisi, Saray Baymak Kombi Servisi, Saray Demirdöküm Kombi Servisi, Saray Ariston Kombi Servisi, Saray ECA Kombi Servisi, Saray Bosch Kombi Servisi, Saray Vaillant Kombi Servisi, Saray  Alarko Kombi Servisi, Saray viessman Kombi Servisi, Saray Tesisat Temizleme, Saray petek Temizleme, Saray Kombi Tamiri, Saray Kombi Bakımı,Ankara Saray Kombi Servisi,Ankara Saray Kombi Tamiri