Mamak Kombi Servisi

Mamak Kombi Servisi kombilerinizin tamir ve bakım teknik servis hizmetlerini alanında uzman gezici ekibimiz ile en hızlı şekilde çözümler sunarak hizmet vermekteyiz. Ankara Mamak Kombi Servisi olarak çağrı merkezimize 7/24 ulaşabilir, kombiniz ile alakalı her türlü sorunlarınızı teknikerlerimiz ile paylaşıp istediğiniz şekilde cevap alabilirsiniz. Kombi tamir bakım hizmetlerimizde değişen veya tamir olan parçalarınız firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır. Kombilerinizin yıllık bakımını düzenli olarak yılda bir defa yaptırarak kombinizin doğalgaz tüketimini düşürebilir ve kombi parçalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Kombi bakımı tecrübe isteyen bir iştir. ”Kombi bakımı yapıyoruz” diye piyasada bakım yapmaya çalışan ve evinize veya iş yerinize geldiğinde kombinizin sadece tozunu alarak bakım hizmeti veren kişilerden uzak durmanız gerektiğini bilmenizi isteriz.
KOMBİ BAKIMINDA YAPTIKLARIMIZ
ankarakombiservisim
Kombi kullanımının ülkemizde ne kadar yaygın olduğunun farkındasınız, fakat tüketicilerimizin çoğunun kombi kullanımı hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığının da biz farkındayız. Mamak Kombi Servisi olarak  kombi kullanımının ne şekilde olduğunu sizlerle paylaşmak istedik öncelikle kombilerimiz özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde çalışmaktadır, evde kısa süreli bulunmadığımız zamanlarda kombinizi kapatarak tasarruf yaptığınızı sanmanız yanlış kullanım sebeplerinden bir tanesidir, kısa süreli evde olmamanız durumunda kombinizin kalorifer ayarını kısık bir derecede bırakarak hem evinizin ısı kaybını önleyebilir hemde doğalgazdan tasarruf yapabilirsiniz, ayrıca kombi tesisatınızdaki  suyu ayda bir kere boşaltıp doldurarak kalorifer tesisatınızın daha rahat çalışmasını sağlayabilirsiniz. Sıcak su kullanımında bilmeniz gereken ise günlük su kullanım ihtiyaçlarınızda sürekli olarak sıcak su kısmını açıp kapama yaptığınız zaman hem kombinizin parçalarına zarar verebilir, hemde doğalgaz tüketimini fazla yapmış olursunuz.
Mamak Kombi servisi ile alakalı arıza durumlarında servisimizi aramadan önce evimizde doğalgazın olup olamadığını kontrol ediniz, daha sonra kombinizin sigortasının kalkık veya inik olduğunu kontrol ediniz, su barının 1.5 de olduğunu kontrol ettikten sonra halen kombi ağrızanız devam ediyor ise firmamızdan her türlü telefondan destek veya hızlı bir şekilde servis imkanı alabilirsiniz.
Mamak Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimize kalorifer tesisat temizleme hizmeti’de sunmaktayız. Yılların verdiği tecrübeyle alanında uzman tesisat temizleme ekibimiz ile profesyonel  tesisat temizleme makinesi ve özel kimyasal ilaç yardımı ile ısınmayan ve yarım ısınan peteklerinize çare oluyoruz. Doğalgaz kullanımında % 20 ye varan doğalgaz tasarrufu sağlamaktayız. petek-temizleme-makinasi-yerden-isitma-sistemi-temizligi06
Mamak Kombi Servisi, Mamak Ferroli Kombi Servisi, Mamak Baymak Kombi Servisi, Mamak Demirdöküm Kombi Servisi, Mamak Ariston Kombi Servisi, Mamak Eca Kombi Servisi, Mamak Bosh Kombi Servisi, Mamak Vaillant Kombi Servisi, Mamak Alarko Kombi Servisi, Mamak Viessmann Kombi Servisi, Mamak Tesisat Temizleme, Mamak petek Temizleme, Mamak Kombi Tamiri, Mamak Kombi Bakımı