Kızılay Kombi Servisi

Kızılay Kombi Servisi 2005 yılından bugüne Ankara Kızılay Kombi Servisleri arasında kombi deyince ilk akla gelen kombi tamir ve bakım servisi olarak alanında uzman kadromuz ile kombi ile alakalı tamir ve bakım işlemlerini sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Ankara Kızılay Kombi Servisi tercih ederek kombi tamir bakım hizmetinin yanı sıra kombi arıza ve bakım şikayetlerinizde telefondan her türlü sorularınızı sorarak cevapları beklediğiniz şekilde alabiliyorsunuz. Kombi tamir bakım hizmetlerimizde alanında uzman profesyonel gezici ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizlere en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

KOMBİ BAKIMINDA YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER
ankarakombiservisim
Kızılay Kombi Servisi  Kombi bakım işlemini düzenli olarak yaptırmak kombinizi olası arızalara karşı korumanıza ve yakıt tüketiminde yüksek oranda karlı olmanızı sağlamaktadır.  Kombi bakımı ikiye ayrılmaktadır. Kombi yerinde bakım ve kombi atölye detaylı bakımdır. Bakım kampanyalarımızı öğrenmek için Kızılay Kombi Servisi sizlere bir telefon kadar yakındır.

Kombi kullanıcıları olarak yapılan araştırmalara göre kombilerini çoğu tüketicimiz yanlış bir şekilde kullanmaktadır.  Sizlere kombinin nasıl kullanılması gerektiği hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz. İlk olarak kombilerinizi kış aylarında sürekli açıp kapatmak doğru değildir, yakıt tasarrufu yapmak yerine kombinizin daha çok sarfiyat harcayarak daha fazla yakıt tüketmesini sağlarsınız. Bunun yerine evinizde olmadığınız zamanlarda kombinizi kısık ayarda açık bırakıp akşam geldiğiniz zaman normal derecesine alabilirsiniz. Kombinizi bu şekilde kullanarak evinizin ortam sıcaklığını korumuş olacak ve daha az yakıt sarfiyatı yapacaksınız.

                    KOMBİ ELEKTRONİK KART TAMİRİ
kart.tamiri
Ümitköy Kombi Servisi kombi elektronik kart tamir hizmeti vererek düşük maliyetler ile kombi kartınızın tamir olma olasılığını sağlıyor, kombilerinizin elektronik kart arıza durumlarında firmamızı aradığınız süreçte kartınızı tamir edebilir veya tamirli kart ile değişimini yaparak firmamız tarafından servis belgesi ve garanti belgesi ile birlikte bütün kontrollerini yaptıktan sonra sizlere teslim ediyoruz. Ümitköy Kombi Servisi olarak dilediğiniz marka sıfır ve ikinci el kombi satış ve montaj hizmeti sunmaktadır. İkinci el kombilerimiz ağır bakımları yapılmış proje çiziminde hiç bir şekilde sorun çıkartmayan kombilerdir ve 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır.
TESİSAT VE PETEK TEMİZLEME

Ankara Kombi Petek Temizliği ve kombi bakımı

Ümitköy Kombi Servisi olarak kombi tesisat ve petek temizleme işlemlerimiz alanında uzman tesisat petek temizleme ekibimiz ile ısınmayan veya yarım ısınan petekleriniz için kesin çözümler sunmaktadır. Tesisat temizleme işlemimiz profesyonel makina ve özel kimyasal ilaç yardımı ile yapılmaktadır. Tesisat temizleme işlemlerinizi 5 yılda bir defa düzenli olarak yaptırarak, kombinizin daha rahat çalışmasını peteklerinizin daha fazla verim vermesini ve doğalgaz faturalarınızda % 20  doğalgaz tasarrufu sağlamaktadır. Tesisat ve petek temizleme işlemlerinizde yaz kampanyası olarak kombi bakımlarınız firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Kızılay Kombi Bakımı
Kızılay Kombi Servisi