Kızılay Kombi Servisi

Kızılay Kombi Servisi 2005 yılından bugüne Ankara Kızılay Kombi Servisleri arasında kombi deyince ilk akla gelen kombi tamir ve bakım servisi olarak alanında uzman kadromuz ile kombi ile alakalı tamir ve bakım işlemlerini sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Ankara Kızılay Kombi Servisi tercih ederek kombi tamir bakım hizmetinin yanı sıra kombi arıza ve bakım şikayetlerinizde telefondan her türlü sorularınızı sorarak cevapları beklediğiniz şekilde alabiliyorsunuz. Kombi tamir bakım hizmetlerimizde alanında uzman profesyonel gezici ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizlere en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

KOMBİ BAKIMINDA YAPTIĞIMIZ İŞLEMLER
ankarakombiservisim
Kızılay Kombi Servisi  Kombi bakım işlemini düzenli olarak yaptırmak kombinizi olası arızalara karşı korumanıza ve yakıt tüketiminde yüksek oranda karlı olmanızı sağlamaktadır.  Kombi bakımı ikiye ayrılmaktadır. Kombi yerinde bakım ve kombi atölye detaylı bakımdır. Bakım kampanyalarımızı öğrenmek için Kızılay Kombi Servisi sizlere bir telefon kadar yakındır.

Kombi kullanıcıları olarak yapılan araştırmalara göre kombilerini çoğu tüketicimiz yanlış bir şekilde kullanmaktadır. Çankaya Kızılay Kombi Servisi  Olarak sizlere kombinin nasıl kullanılması gerektiği hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz. İlk olarak kombilerinizi kış aylarında sürekli açıp kapatmak doğru değildir, yakıt tasarrufu yapmak yerine kombinizin daha çok sarfiyat harcayarak daha fazla yakıt tüketmesini sağlarsınız. Bunun yerine evinizde olmadığınız zamanlarda kombinizi kısık ayarda açık bırakıp akşam geldiğiniz zaman normal derecesine alabilirsiniz. Kombinizi bu şekilde kullanarak evinizin ortam sıcaklığını korumuş olacak ve daha az yakıt sarfiyatı yapacaksınız.

                    KOMBİ ELEKTRONİK KART TAMİRİ
kart.tamiri
Kızılay Kombi Servisi Olarak kombi elektronik kart tamir hizmeti vererek düşük maliyetler ile kombi kartınızın tamir olma olasılığını sağlıyor, kombilerinizin elektronik kart arıza durumlarında firmamızı aradığınız süreçte kartınızı tamir edebilir veya tamirli kart ile değişimini yaparak firmamız tarafından servis belgesi ve garanti belgesi ile birlikte bütün kontrollerini yaptıktan sonra sizlere teslim ediyoruz. Elektronik kart arıza durumunda firmamızdan yaptırmış olduğunuz kart tamirleri yüksek voltajdan kartın tekrar yanması harici bir yıl garantilidir.
Kızılay Kombi Servisi olarak dilediğiniz marka sıfır ve ikinci el kombi satış ve montaj hizmeti sunmaktadır. İkinci el kombilerimiz ağır bakımları yapılmış proje çiziminde hiç bir şekilde sorun çıkartmayan kombilerdir ve 2 yıl firmamız tarafından garanti altındadır.
ANA-SAYFA-03-480x150

Kombi çeşitleri birçok marka ve model ile günümüzde ısınma ve sıcak su kullanımı için genellikle tercih ettiğimiz birer teknoloji harikalarıdır. Özellikle eski çok eski olmalarına rağmen günümüzde halen sorunsuz bir şekilde çalışan kombi modelleri vardır. Tabi bunlar marka kalitesine değişmektedir. Örneğin baymak, alarko, buderus, viessman gibi kombi modelleridir.

Kızılay Kombi Servisi olarak Ankara Kızılay ve birçok bölgede 2. el ful revizyonlu kombi satış ve montaj işlemi’de gerçekleştirmekteyiz. Çankaya Kızılay Kombi Servisi Firmamız bünyesinde dilediğiniz marka ikici el kombi mevcuttur. ve satış yaptığımız kombiler ful revizyonlu olup 2 yıl garantilidir. 2 yıl boyunca bizden aldığınız herhangi bir kombi modelinde oluşabilecek herhangi bir arıza durumunda servisimiz herhangi bir servis ücreti veya parça ücreti talep etmeden kombi arıza işlemini gerçekleştirmektedir.

KOMBİ  BAKIM ESNASIDA YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER

_Kombiniz yazlık ve kışlık konumda çalıştırılarak rutin kontrolü yapılır.
_Kalorifer tesisat suyu boşatılarak suyun temizliği kontrol edilir.
_Kombinin alt kısmında bulunan kalorifer tesisat filtresi temizlenir.
_Şebeke suyu giriş Filtresi temizlenir.
_Genleşme tankı basınç ayarı ölçülür ve 1 bar değerinde hava basılır.
_Fan motoru sökülerek kimyasal ilaç ile temizliği yapılır.
_Brülör sökülüp kimyasal ile temizliği yapılır.
_Cihazın tozları elektrik süpürgesiyle çekilerek genel temizliği yapılır.
_Cihaz çalıştırılarak bütün kontrolleri yapıldıktan sonra kullanıcıya gerekli bilgi verilerek teslim edilir.

Ankara Kızılay Kombi Servisi, Çankaya Kızılay Kombi Servisi, Çankaya Kızılay Kombi Tamiri, Kızılay Kombi Bakım Servisi, Kızılay Kombi Bakımı, Kızılay Kombi Servisi, Kızılay Kombi Tamir Servisi, Kızılay Kombi Tamiri sonuçlarından bizlere ulaşarak kombi arıza bakım ve ikinci el kombi ihtiyaçlarınızda profesyonel ekip ve ekipmanlar ile servis ihtiyaç ve taleplerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kızılay Kombi Bakımı
Kızılay Kombi Servisi
Çankaya Kızılay Kombi Servisi