Keçiören Vaillant Kombi Servisi

Keçiören Vaillant Kombi Servisi olarak müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı kendisine hedefleyen bir anlayışa sahip olarak oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilere kaliteli ve hızlı servis imkanı sunmayı amaçlıyoruz. Keçiören Vaillant Kombi Servisi firmamızda Vaillant marka kombi cihazlarının tamir, bakım, onarım işlemlerini sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Vaillant kombi çoğu modelinin parçaları firmamızda mevcut olmaktadır. Bu sebepten dolayı servis esnasında hiçbir şekilde vakit kaybı olmadan arıza tespiti ve parça değişimi hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Değişim veya tamir olmuş parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır. Herhangi bir problemde 1 yıl boyunca değişim veya tamir olmuş parçaların hiç bir şekilde ücret talep etmeden tekrar değişimi sağlanmaktadır.
kombi_kombi
Kombi arıza ve bakım durumlarında Keçiören Vaillant Servisi firması ile 7 gün 24 saat iletişime geçerek Vaillant kombi hakkında sormak istediklerinizi sorarak uzman teknisyenlerimiz tarafından istediğiniz şekilde cevap alabilirsiniz. Servis talebi oluşturarak aynı gün içerisinde sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.
Vaillant kombi cihazı kullanan tüketicilerin her kombide olduğu gibi yapması gereken bazı işlemler vardır. Bunların başında kombi bakımını yılda bir defa mutlaka yaptırmak gelir. Düzenli olarak bakım yapılan vaillant kombi cihazları 20 yıldan fazla çok rahatlıkla kullanılabilir. Bakım işleminin başlıca sebebi ise kombinin ömrünü uzatmak ve daha iyi verim almaktır. Tesisat içerisinde zamanla çalışmaktan dolayı oluşan pislikler kombi içerisindeki önemli görevleri olan parçaların ömrünü kısaltmaktadır. Bu sebepten dolayı bakım esnasında kombi içerisindeki bulunan parçaların sökülerek güzel bir şekilde temizlenmesi sağlanarak bakım işlemi gerçekleşmektedir. Keçiören Vaillant Kombi Servisi olarak vaillant marka kombi cihazlarının tamir bakım işlemlerinin mutlaka bilir kişiler tarafından yaptırmanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Aksi taktirde yapılan işlemler dönüşü çok zor olan sıkıntılara yol açabilir.

VAİLLANT

SERVİS ÇAĞIRMADAN ÖNCE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN İŞLEMLER

Kombi arıza durumlarında kullanıcıların dikkat etmesi ve yapması gereken bazı hususlar vardır. Kombi modellerinde oluşacak bazı arıza nedenlerini kullanıcıların servis talebinde bulunmadan da çözmeleri mümkündür. Genellikle kombilerde oluşan arızalar kombinin su barının 1 bar altında olması, dairede doğalgaz olmaması, kombide elektrik olmaması bu tür problemler kombilerde çeşitli arızalar vermektedir. Servis talebinde bulunmadan önce kullanıcıların yapması gerekenler kombi su barını kontrol etmek su  barı 1 bar altında ise doldurma musluğunda su takviyesi yapılmalı, dairede doğalgaz olduğunu kontrol etmek bunu ise ocağın yanıp yanmadığını kontrol ederek yapmalı doğalgaz var ise kombinin reset düğmesine basarak tekrar çalışmasını denemeli, kombide elektrik yok ise kombinin bağlı olduğu elektrik prizinde elektrik olduğunu kontrol etmeleri gerekmektedir. Bu tür küçük sebepler den dolayı kötü niyetli servis işlemleri ile uğraşan şahıslara denk gelmeniz yüksek maliyetler ödemenize sebep olabilir. Vaillant Keçiören Servisi firmamız ile iletişime geçerek bu tür sorunları telefondan uzman ekimiz yardımı ile çözmeniz mümkündür.

vaillant

 VAİLLANT KOMBİ BAKIM ESNASINDA YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER

_Cihaz çalıştırılarak yazlık ve kışlık konumda rutin kontrolleri yapılmalıdır.
_Cihaz kapatılarak kalorifer tesisatı içerisindeki suyun genellikle banyoda bulunan tahliye vanasından tahliyesi yapılmalıdır.
_Atık gazın dış ortama atılmasını sağlayan fan motoru sökülerek ilaç yardımı ile temizlenmeli.
_Brülör sökülerek su yardımı ile yıkanmalı meme gözenekleri temizlenmeli
_Plaka eşanjör sökülerek kireç sökücü yardımı ile kireç ve pisliklerden arındırılmalı
_Kalorifer tesisatı, dönüş tesisatı üzerinde bulunan filtre sökülerek temizliği yapılmalı
_Cihazın su basıncını ayarlayan genleşme tankı basınç ayarı ölçülerek hava takviyesi ile 1 bar ayarlanmalı
_Cihaz içerisinde zamanla oluşan toz vb pisliklerin temizliği yapılmalı
_Bütün işlemler bittikten sonra cihaz çalıştırılıp gaz ayarı yaparak bütün kontrollerini yaptıktan sonra kullanıcıya kombi hakkında gerekli olan bilgileri verdikten sonra teslim edilmelidir.

Keçiören Vaillant Kombi Servisi olarak bakım yaptıracağınız firma ve şahısların yukarıda yazılan bakım esnasında yapılması gereken işlemlerin yapıldığından emin olmanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Kombi bakım işlemi cihazın sadece tozlarını temizleyerek gerçekleşen bir işlem değildir. Muhakkak uzman kişilerin müdahale etmesi son derece önemlidir. Bakım fiyatları ve kampanyalarımız için Keçiören Vaillant Kombi Servisi firmamız ile iletişime geçerek gereken bilgiye ulaşabilirsiniz.

petek-temizleme-makinasi-yerden-isitma-sistemi-temizligi06

Vaillant Keçiören Servisi olarak profesyonel bir şekilde kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemini siz Keçiören sakinlerine sunmaktayız. Petek temizleme işlemi günümüzde yaygın olarak bilinen ve profesyonel bir şekilde yapıldığı taktirde birden fazla faydası görülen bir işlemdir. Ortalama 4 ile 5 yılda bir yapılması bilir kişiler tarafından ön görülmüştür. Gerekli olan ısı ihtiyacımızı maksimum seviyeye çıkartmak, yakıt tasarrufunda bulunmak ve kombi ömrünü uzatmak için petek temizleme işlemi son derece önem taşımaktadır. Vaillant Kombi Keçiören Servisi firmamız ile iletişime geçerek petek temizleme işlemleri hakkında gerekli bilgileri alabilir petek temizleme kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.
47e-fcaa69f224f4
Keçiören Vaillant Servisi teknik servis firması olarak vaillant marka kombi modellerinin elektronik kart tamir işlemlerini garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Vaillant kombi modelleri’de diğer kombi modelleri gibi çok nadir görülsede elektronik kart arızası vermektedir. Elektronik kart yani kombinin  beyni dediğimiz parça gerek yüksek voltaj dolasıyla gerek zamanla kullanmaya bağlı arızalar vermektedir. Bu tür arıza durumlarında yüksek maliyetler ödeyerek elektronik kart değişimi yapmanıza gerek kalmadan Keçiören Vaillant Servisi firmamız ile iletişime geçerek elektronik kart tamir işlemini 1 yıl garantili bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Keçiören Vaillant Kombi Servisi, Keçiören Vaillant Servisi, Keçiören Vaillant Kombi Tamiri, Vaillant Kombi arıza Kodları, Aktepe Vaillant Kombi Servisi, Bağlum Vaillant Kombi Servisi, Esertepe Vaillant Kombi Servisi, Kalaba Vaillant Kombi Servisi, Kuşcağız Vaillant Kombi Servisi, Uyanış Vaillant Kombi Servisi, Bademlik Vaillant Kombi Servisi, İncirli Vaillant Kombi Servisi, Atapark Vaillant Kombi Servisi, Ovacık Vaillant Kombi Servisi, Ufuktepe Vaillant Kombi Servisi, Yükseltepe Vaillant Kombi Servisi, Vaillant Keçiören Servisi, Vaillant Kombi Keçiören Servisi