Keçiören Kombi Servisi

Keçiören Kombi Servisi olarak Ankara Keçiören ilçesinin çoğu semtinde kombi tamir bakım ve petek temizleme faaliyetlerini 2005 yılından bu güne devam ettirmekteyiz. Kombi cihazları hakkında yeteri kadar deneyim ve gerekli sertifikalara sahip olan uzman kadromuz ile olumlu sonuçlar doğrultusunda kombi tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Keçiören Kombi Servisi firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir uzman teknisyenlerimiz ile görüşerek kombi ile alakalı sorularınıza istediğiniz şekilde cevap alabilirsiniz ve servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde olumlu sonuçlar alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kombide değişim veya tamir gören parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır. Değişim veya tamir olmuş parçalar ile alakalı herhangi bir problemde hiç bir şekilde tekrar ücret talep etmeden sorunsuz bir şekilde parça değişimi aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir.ANA-SAYFA-03-480x150

Kombi cihazları çeşitli marka ve birçok model ile hayatımızda ısınmak amaçlı, sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullanımı en çok tercih edilen cihazlardır. Keçiören Kombi Servisi firması olarak kış mevsimine girmeden önce düzenli olarak kombi cihazının periyodik bakım işlemini yaptırmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz. Kombi bakım işlemini düzenli yaptırmanın başlıca sebepleri vardır. Bunların başında evdeki ısı kaybını minimum seviye düşürmek gelir. Diğer sebepler ise doğalgaz kullanımından tasarruf etmek ve kombi içerisindeki önemli görevleri olan parçaların ömürlerini uzatmaktır. Bakım işlemi kullanıcıların yapması mümkün olmayan bir işlemdir. Kombinin üzerinde ve içerisinde bulunan toz vb. pisliklerin temizlenmesi ile gerçekleşen bir işlem değildir. Ucuz kombi bakımı yaptırarak  bakım yaptırmış değil, dolandırılmış olursunuz. Kombi tamir işlemlerinde olduğu gibi bakım işlemininde bilir ve işin ehli kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir. Kombi içerisindeki çalışması için önemli görevlere sahip olan parçaların sökülerek düzgün bir şekilde temizlenmesi ve gereken ayarları yaparak bütün kontrollerini yaptıktan sonra müşteriye sorunsuz bir şekilde çalışır duruma getirerek yapılması gereken bir işlemdir. Yaz mevsimi kombi bakım kampanyalarımız hakkında Keçiören Kombi servisi firmamızı arayarak bilgi alabilir veya servis kaydı oluşturarak hızlı bir şekilde olumlu sonuçlar alabilirsiniz.
indir (2)
47e-fcaa69f224f4
Keçiören Petek Temizleme firması olarak profesyonel tesisat temizleme makinesi ve özel kimyasal ilacı ile kalorifer tesisatı ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Kalorifer tesisatı peteklerin içerisinde zamanla çalışmaktan dolayı oluşan çamur benzeri kireç ve tortu gibi pislikler tesisatın zor çalışmasını peteklerin ısınamamasını ve kombinin fazla doğalgaz yakmasına sebep olmaktadır. Uzmanların açıklamasına göre kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemi düzenli olarak beş yılda bir defa yapılması ön görülmüştür.  Petek temizleme işlemlerinizde kombi tamir ve bakım  işlemlerinde olduğu gibi bilir kişiler tarafından yapılması son derece önemlidir. Kullanılan kimyasal ilacın doğru kullanılmama durumunda tesisat ve kombi içerisinde oluşabilecek hasarlar dönüşü çok zor olan sebeplere yol açabilir. Keçiören Kombi Servisi olarak tesisat temizleme işlemlerinizde siz değerli kullanıcılara bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz.

                        KOMBİ PERİYODİK BAKIM ESNASINDA YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER

_Bakım işlemine başlamadan önce cihaz çalıştırılarak herhangi bir problem olup veya olmadığı kontrol edilmelidir.
_Kalorifer tesisatı içerindeki suyun banyodan tahliyesi yapılarak kalorifer tesisatı dönüş borusu üzerinde bulunan filtrenin temizliği yapılmalıdır.
_Banyoda bulunan su tahliye vanası açık bırakılarak genleşme tankı basınç değeri ölçülmeli eksik ise 1.05 değerinde hava takviyesi yapılmalıdır. Bu işlem cihazın su eksilmesini veya yükselmesini önler ve peteklerin daha verimli çalışmasını sağlamaktadır.
_Alev odası içerisinde bulunan brülör sökülerek temizliği yapılmalıdır. Bu işlem cihazda oluşan alevin daha kolay oluşmasını ve alevin daha verimli yanmasını sağlamaktadır.
_Cihazda yanmadan dolayı oluşan atık gazın dış ortama atılmasını sağlayan fan motoru sökülerek temizliği yapılmalıdır. Bu işlem atık gazın dış ortama atılmasında parçanın daha verimli çalışmasını ve parçanın ömrünü uzatmasını sağlamaktadır.
_Cihaz içerisindeki toz vb. pisliklerin temizliği yapılmalıdır.
_Son olarak cihaz çalıştırılarak çakmak ve gaz ayarı yapılmalıdır. Bu işlem cihazın daha az doğalgaz tüketmesini patlayarak yanmasını önlemektedir.
_Cihazın kalorifer ve sıcak su konumunda çalıştırılıp bütün kontrollerini yaptıktan sonra kullanıcıya kombi hakkında gerekli bilgiler verilerek teslim edilmelidir.

Keçiören Kombi Servisi  olarak arızalı kombinizi evinizde inceliyoruz, arıza tespiti yapıldıktan sonra arızanın giderilmesi için gerekli işlemler için onayınızı alıyoruz. Söz konusu olan arızalı parça veya parçalar kombin izden sökülerek yerine yeni parçayı takıyoruz. Kombi servis işi biraz hassasiyet gerektiren bir iştir. Eğer doğru arıza tespiti yapılmaz ise sağlam parçayı değiştirseniz bile sorun giderilmeyecektir. Kombi arıza işlemlerinde muhakkak bilir kişilerin müdahale etmesi gerekmektedir. Yanlış arıza tespiti yapılma durumunda dönüşü çok zor olan sıkıntılara yol açılabilir. Bu sebepten dolayı kombi ile alakalı şikayetlerinizde evinize veya iş yerinize çağıracağınız firma veya şahısları iyi bir şekilde araştırarak veya tavsiye üzerinden çağırmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir.
Kombi markaları arasında kötü marka yoktur, kimi zaman kullanım hatasından, kimi zaman ömrünü yitiren kombi parçaları kombinizi iş görmez hale getirebilmektedir. Tükenmez Teknik olarak siz değerli Ankaralılara kombi bakım ve kombi servisi hizmeti verebilmenin gururunu yaşıyoruz. Yaptığımız işte karşılaşacağımız negatif yorumlar kendimizi geliştirmemizi ve daha iyi hizmet verebilmemizi sağlayacaktır. Bundan dolayı bizim yaptığımız işlerde oluşabilecek sorunları bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

Keçiören Kombi Servisi firması olarak ikinci el ve sıfır kombi satışı sağlamaktayız. Dilediğiniz marka ikinci el kombi firmamız tarafından temin edilerek bütün ağır bakımları yapılmış şekilde 1 yıl garantili olarak montaj hizmeti sağlanmaktadır. Günümüzde bacalı kombi kullanımı bir çok kez zehirlenme olayından dolayı yasaklanmıştır. Doğru olanda can ve mal güvenliğimiz açısından mümkün oldukça bacalı tip kombi ve şofbenleri kullanmamaktır.
Bacalı tip kombi kullanıyor iseniz ve sıfır kombi taktıracak durumunuz yok ise ikinci el kombi seçenekleri ile Keçiören Kombi Servisi firmamızı seçerek dilediğiniz marka ikinci el kombi, montaj, uygunluk  belgesi ve proje ile birlikte uzun yıllar sıkıntı yaşamayacağınız kombi çeşitleri ile siz değerli kullanıcılarına bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Keçiören kombi servisi hizmeti veren firmamız alanında uzman personellerimiz ile arızalı veya sorunlu kombilerinizi gün içerisinde onarıyoruz ve sizlere teslim ediyoruz. Siz zamanınızı ve enerjinizi işinize ve sevdiklerinize ayırın diye Tükenmez Teknik Kombi Servisi 7/24 hizmetinizdedir.

           KOMBİ ARIZA DURUMLARINDA SERVİS ÇAĞIRMADAN ÖNCE YAPILMASI GEREKENLER

Kombiniz hangi marka ve model olursa olsun arıza durumunda kullanıcıların servis çağırmadan önce dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Öncelikle kombi cihazına elektrik gelip gelmediğini kontrol etmeniz gerekmektedir. Cihazda herhangi ışık görünmüyor ise cihazın fişinin takılı olduğu prizin kontrolünü yapmalısınız. Daha sonra evde doğalgazın olup olamadığını kontrol etmelisiniz. Bu işlemi öncelikle evdeki ocaktan başlayarak yapmalısınız. Ocakta gaz var fakat kombi yine arızaya geçiyor ise kombi altında bulunan sarı başlıklı doğalgaz vanasının açık konumda olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Cihazın çalışması için gerekli olan su basıcının olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Çoğu kombi modelinde saate benzeyen su göstergesi bulunmaktadır. Saatin 1.5 değerinde olduğu kontrol etmelisiniz. Eğer 1.5 değerinden düşükse su basıncı cihazın altı kısmında bulunan doldurma musluğundan 1.5’e ayarlayarak cihazı tekrar çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Arıza durumlarında kullanıcıların yukarıda yazılan işlemleri kontrol etmesi gerekmektedir. Kötü niyetli kombi servislerine denk gelme sonucu bu tür ufak sıkıntılar yüksek maliyetler ödemenize sebep olabilir.

Keçiören Kombi Servisi, Keçiören Kombi Tamiri, Keçiören Kombi Tamircisi, Keçiören petek Temizleme, Aktepe Kombi Servisi, Bağlum Kombi Servisi, Esertepe Kombi Servisi, Kalaba Kombi Servisi, Kuşcağız Kombi Servisi, Uyanış Kombi Servisi, Bademlik Kombi Servisi, İncirli Kombi Servisi, Atapark Kombi Servisi, Ovacık Kombi Servisi, Ufuktepe Kombi Servisi, Yükseltepe Kombi Servisi, Keçiören Viessmann Kombi Servisi, Keçiören Eca Kombi Servisi, Keçiören Buderus Kombi Servisi, Keçiören Bosch Kombi Servisi