Keçiören Baymak Kombi Servisi


Keçiören Baymak Kombi Servisi olarak Baymak marka kombilerin tamir ve bakım işlemlerini sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Baymak marka kombi cihazlarının tamir işlemlerinde alanında uzman profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile 7 gün 24 saat Keçiören bölgesine bağlı gezici mobil araçlarımız sayesinde sizlerden gelen çağrı doğrultusunda en kısa sürede servis imkanı vermekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek kombiniz hakkında sormak istediklerinizi sorabilir teknisyenlerimiz tarafından istediğiniz şekilde cevap alabilirsiniz ve servis kaydı oluşturarak hızlı servis imkanı ile olumlu sonuçlar doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Keçiören Baymak Kombi Servisi 
firması olarak Baymak marka kombi cihazlarının orijinal yedek parçaları tamamı firmamızda mevcuttur. Kombi arıza durumlarında vakit kaybı olmadan gereken işlemleri garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Değişim veya tamir olan parçalarda bir yıl boyunca oluşabilecek herhangi bir problemde hiçbir şekilde ücret talep etmeden değişimi yapılmaktadır.

Baymak kombi cihazları genellikle ülkemizde en çok tercih edilen markalar arasında önemli bir yere sahiptir. Bahsi geçen kombiler arasında en önce dile gelen Baymak marka kombileridir. Bunun başlıca sebepleri ise bakmak kombilerin mekanik olarak sağlam durumda olması servis imkanının fazla olması ve parça fiyatlarının çoğu kombi cihazlarına göre uygun olmasıdır. Keçiören Baymak Servisi olarak baymak kombi kullanıcılarına arıza kodlarını belirtmek istedik. Baymak kombi cihazlarının çoğu modelinde arıza kodları aynıdır.
baymakservisi

                                                BAYMAK KOMBİ ARIZA KODLARI
E 01= gaz beslemesi arızasıdır. Bu durumda öncelikle kombinin altındaki sarı başlıklı vananın açık olduğundan emin olun, evde doğalgazın olup olmadığını kontrol edin eğer bunlar mevcut ise Keçiören Baymak Kombi Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E 02= cihazda aşırı ısınma söz konusu olmuştur ve cihaz kendini emniyete almış demektir. Bu durumda ev içerisindeki peteklerin açık olduğunu kontrol edin petekler hava yapmış olabilir. Eğer bunlar mevcut ise Keçiören Baymak Servisi firmasını arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E 03= atık gaz termostat arıza demektir. Bu durumda kombi bacasında açıklık olabilir baca bağlantısında kopukluk olabilir. Hiçbir Şekilde müdahale etmeden Keçiören Baymak Kombi Servisi firmasını arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E 05= ısıtma devresi ntc sensör arızası demektir. Bu parça kalorifer tesisatı suyunun ısısını ölçmeye yarayan paçadır. Bu durumda müdahale edecek bir işlem yoktur. Sensörün servis tarafından değiştirilmesi gereklidir.

E 06= Kullanım suyu sensör arızası demektir. Bu parça kullanım suyu derecesini ayarlayan parçadır. Bu durumda müdahale edilecek bir işlem yoktur. Sensörün servis tarafından değiştirilmesi gerekir.

E 10 = Düşük su basıncı arızası demektir. Bu durumda cihazın doldurma musluğundan suyunu tamamlayarak 1,5 e getirmelisiniz. Sorun halen devam ediyor ise Keçiören Baymak Kombi Servisi firmasını arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E 25  E 26 = Sirkülasyon pompası arızasıdır. Bu durumda hiçbir şekilde müdahalede bulunmadan servisi aramalısınız.

E 96= Düşük voltaj arızasıdır. Bu durumda cihaza resetleme işlemi yapılmalıdır. Sorun halen devam ediyor ise servis aranmalıdır.
baymak

Keçiören Baymak Servisi olarak kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemini profesyonel bir şekilde Keçiören sakinlerine sunmaktayız. Kullanım yılına bağlı olarak kapalı devre ısıtma sistemlerinde petek ve tesisat içerisinde bulunan sıcak suyun özellikle kış mevsimlerinde devirdaim yapması sonucu suda balçık, kireç, tortu ve benzeri pisliklere oluşmaktadır. Buda suyun normalinden daha zor devirdaim yapmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla buda peteklerin ısınmasında zorluk çıkartarak gerekli olan ısı ihtiyacını minimum seviyeye düşürmektedir. Peteklerin ısınma sistemi yakından uzak mesafeye göre değişmektedir. Mesela kombiye yakın olan petekler diğer uzakta olan peteklere göre daha fazla ısınmaktadır. Peteklerin içerisinde bulunan pislikler uzakta olan peteklerin ısınmasına komple engel olmaktadır.
Tesisat ve peteklerde oluşan pisliğin kombiye taşınma sonucu kombide pompa ve eşanjör sorunlarıda yaşanmaktadır. Petek temizleme işlemi kombinin ömrünü uzatmakta kalmıyor doğalgaz tüketiminde gözle görülür bir şekilde tasarruf sağlamaktadır. Tabi bu tür avantajlardan yararlanmanın tek bir sebebi vardır. Buda petek temizleme işlemlerinin profesyonel kişiler veya firmalar tarafından yapılmasıyla gerçekleşir. Petek temizleme ve kombi bakımı kampanyalarımız hakkında Keçiören Baymak Kombi Servisi ile iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilir servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
47e-fcaa69f224f4

Keçiören Baymak Kombi Servisi, Keçiören Baymak Servisi, Keçiören Baymak Kombi Tamiri, Baymak Kombi arıza Kodları, Aktepe Baymak Kombi Servisi, Bağlum Baymak Kombi Servisi, Esertepe Baymak Kombi Servisi, Kalaba Baymak Kombi Servisi, Kuşcağız Baymak Kombi Servisi, Uyanış Baymak Kombi Servisi, Bademlik Baymak Kombi Servisi, İncirli Baymak Kombi Servisi, Atapark Baymak Kombi Servisi, Ovacık Baymak Kombi Servisi, Ufuktepe Baymak Kombi Servisi, Yükseltepe Baymak Kombi Servisi