Keçiören Baymak Kombi Servisi

Keçiören Baymak Kombi Servisi olarak Baymak marka kombilerin tamir ve bakım işlemlerini sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Baymak marka kombi cihazlarının tamir işlemlerinde alanında uzman profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile 7 gün 24 saat Keçiören bölgesine bağlı gezici mobil araçlarımız sayesinde sizlerden gelen çağrı doğrultusunda en kısa sürede servis imkanı vermekteyiz. Firmamız ile iletişime geçerek kombiniz hakkında sormak istediklerinizi sorabilir teknisyenlerimiz tarafından istediğiniz şekilde cevap alabilirsiniz ve servis kaydı oluşturarak hızlı servis imkanı ile olumlu sonuçlar doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Keçiören Baymak Kombi Servisi 
firması olarak Baymak marka kombi cihazlarının orijinal yedek parçaları tamamı firmamızda mevcuttur. Kombi arıza durumlarında vakit kaybı olmadan gereken işlemleri garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Değişim veya tamir olan parçalarda bir yıl boyunca oluşabilecek herhangi bir problemde hiçbir şekilde ücret talep etmeden değişimi yapılmaktadır.

Baymak kombi cihazları genellikle ülkemizde en çok tercih edilen markalar arasında önemli bir yere sahiptir. Bahsi geçen kombiler arasında en önce dile gelen Baymak marka kombileridir. Bunun başlıca sebepleri ise bakmak kombilerin mekanik olarak sağlam durumda olması servis imkanının fazla olması ve parça fiyatlarının çoğu kombi cihazlarına göre uygun olmasıdır. Keçiören Baymak Servisi olarak baymak kombi kullanıcılarına arıza kodlarını belirtmek istedik. Baymak kombi cihazlarının çoğu modelinde arıza kodları aynıdır.
baymakservisi

                                      BAYMAK DUATEC 24 ARIZA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ
baymak duatec

E 01 ARIZA KODU BAŞARISIZ ATEŞLEME SORUNU
Duatec kombi modellerinde gaz yokluğu yaşandığı zaman görülen arıza kodudur. Bu durumda kullanıcılar dairede gaz olup olmadığını ve kombi altında bulunan sarı başlıklı gaz vanasının açık olduğunu kontrol etmelidir. Bunlar mevcut fakat kombi yine arızaya geçiyor ise resetleme işlemi uygulanmalıdır. Sorun düzelmez ise net teşhis ve çözümler için Keçiören Baymak Servisi Firmamızdan servis talebinde bulunarak servis kaydı oluşturabilirsiniz.

E 02 ARIZA KODU HATALI ATEŞLEME SORUNU
Duatec kombilerde bu sorunun bir çok sebebi bulunmaktadır. Elektronik kart, gaz valfi, iyonize çubukları gibi parçalarda sorun olabilir. Net teşhis ve çözümler için servis yardımı alınmalı

E 03 ARIZA KODU AŞIRI ISINMA SORUNU
Cihazda oluşan aşırı ısınmadan dolayı emniyet limitinin devreye gererek cihazı korumaya aldığı zaman görülen arıza kodudur. Bu durumda kullanıcılar peteklerin açık konumda olduğunu ve kombi altında bulunan kalorifer vanalarının açık konumda olduğunu kontrol etmelidir. Bunlar mevcut ise filtre tıkalı, üç yollu vana arızalı veya sirkülasyon pompası arızalı olabilir. Net teşhis ve çözümler için Keçiören Baymak Kombi Servisi firmamızdan servis yardımı alarak sorunu çözebilirsiniz.

E 05 ARIZA KODU FAN GERİ BESLEME SORUNU
Atık gaz sisteminde sorun olduğunu belirten arıza kodudur. Baca borusu uzun veya yerinden çıkmış olabilir. Elektronik kart, hava akış anahtarı veya fan motorunda arıza olabilir. Servis yardımı alınmalıdır.

E 08 ARIZA KODU ATEŞLEME SORUNU
Ateşleme sisteminde sorun olduğunu belirten arıza kodudur. Kullanıcılar olarak cihazı resetlemekten başka yapabileceğiniz bir işlem yoktur. Ateşleme sisteminde birden çok parça bulunmaktadır. Bu parçaların herhangi birinde sorun olabilir. Net teşhis ve çözümler için Keçiören Baymak Servisi firmamız ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E 09 ARIZA KODU GAZ GURUBU BESLEME SORUNU
Gaz valfin de arıza olduğunu belirten arıza kodudur. Kullanıcılar olarak cihaza reset yapılmalı sorun halen devam ediyor ise gaz valfinin değişmesi gerekmektedir. Servis yardımı alınmalı.

E 21 ARIZA KODU ELEKTRONİK KART ARIZA SORUNU
Elektronik kart arıza kodudur. Bu durumda kullanıcılar cihazı  resetlemelidir. Sorun halen devam ediyor ise elektronik kart tamiri veya değişimi yapılmalıdır.
ankara komnbi servisi

F 13 ARIZA RESET KİLİTLENMESİ SORUNU
F 13 Arızası cihazın reset düğmesine gerektiğinden fazla basılı tutulduğu zaman görülen arıza kodudur. Bu durumda cihazın sigortasını kapatıp açtığınız zaman sorun muhtemelen düzelecektir.

F 34 ARIZA KODU DÜŞÜK BESLEME SORUNU
Cihazın çalışması için gerekli olan elektrik voltajının düşük gelmesi ile karşılanan arıza kodudur. Kombi regülatörü kullanarak elektrik voltajını ayarlayabilirsiniz. Tabi  F 34 arızası elektronik kart arızası da olabilir. Kartın yanması veya farklı bölgelerinden arıza yapması da bu arıza ile karşılaşmanıza sebep olabilir. Net teşhis ve çözümler için Keçiören Baymak Kombi Servisi firmamız ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

F 35 ARIZA KODU KALORİFER SENSÖR ARIZASI
Kalorifer tesisatın içerisinde bulunan suyun derecesini ölçmeye yarayan sensörün arızalı olduğunu belirten arıza kodudur. Sen kablolarında kopukluk veya ıslanma olabilir. Servis yardımı alınmalıdır.

F 37 ARIZA KODU SU BASINCI DÜŞÜK SORUNU
Bütün kombi markalarında olduğu gibi kombinin çalışması için gerekli olan su basıncının 1.5 olması gerekmektedir. su basıncı 1 bar altına düştüğü zaman görülen arıza kodudur. Bu durumda kullanıcılar cihazın alt kısmında bulunan mavi başlıklı doldurma musluğundan 1,5 değerinde su takviyesi yaparak kombiyi arızadan çıkartabilir.

F 39 ARIZA KODU DIŞ HAVA SENSÖR SORUNU
Duatec kombi modellerinde dış hava sensörü bulunmaktadır. F 39 arızası genellikle elektronik kart arızası olarak çıkmaktadır. Net teşhis ve çözümler için Keçiören Baymak Servisi firmamız ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Keçiören Baymak Servisi olarak kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemini profesyonel bir şekilde Keçiören sakinlerine sunmaktayız. Kullanım yılına bağlı olarak kapalı devre ısıtma sistemlerinde petek ve tesisat içerisinde bulunan sıcak suyun özellikle kış mevsimlerinde devirdaim yapması sonucu suda balçık, kireç, tortu ve benzeri pisliklere oluşmaktadır. Buda suyun normalinden daha zor devirdaim yapmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla buda peteklerin ısınmasında zorluk çıkartarak gerekli olan ısı ihtiyacını minimum seviyeye düşürmektedir. Peteklerin ısınma sistemi yakından uzak mesafeye göre değişmektedir. Mesela kombiye yakın olan petekler diğer uzakta olan peteklere göre daha fazla ısınmaktadır. Peteklerin içerisinde bulunan pislikler uzakta olan peteklerin ısınmasına komple engel olmaktadır.

Tesisat ve peteklerde oluşan pisliğin kombiye taşınma sonucu kombide pompa ve eşanjör sorunlarıda yaşanmaktadır. Petek temizleme işlemi kombinin ömrünü uzatmakta kalmıyor doğalgaz tüketiminde gözle görülür bir şekilde tasarruf sağlamaktadır. Tabi bu tür avantajlardan yararlanmanın tek bir sebebi vardır. Buda petek temizleme işlemlerinin profesyonel kişiler veya firmalar tarafından yapılmasıyla gerçekleşir. Petek temizleme ve kombi bakımı kampanyalarımız hakkında Keçiören Baymak Kombi Servisi ile iletişime geçerek gerekli bilgiyi alabilir servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
47e-fcaa69f224f4

Keçiören Baymak Kombi Servisi, Keçiören Baymak Servisi, Keçiören Baymak Kombi Tamiri, Baymak Kombi arıza Kodları, Aktepe Baymak Kombi Servisi, Bağlum Baymak Kombi Servisi, Esertepe Baymak Kombi Servisi, Kalaba Baymak Kombi Servisi, Kuşcağız Baymak Kombi Servisi, Uyanış Baymak Kombi Servisi, Bademlik Baymak Kombi Servisi, İncirli Baymak Kombi Servisi, Atapark Baymak Kombi Servisi, Ovacık Baymak Kombi Servisi, Ufuktepe Baymak Kombi Servisi, Yükseltepe Baymak Kombi Servisi