Keçiören Ariston Kombi Servisi

Keçiören Ariston Kombi Servisi olarak Ariston marka kombi cihazının tamir ve bakım işlemlerini kusursuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ariston kombisi üzerinde yeteri kadar deneyimi olan uzman ekiplerimiz sayesinde 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Keçiören Ariston Kombi Servisi firmamızda Ariston marka kombi cihazının çoğunluk olarak parçaları mevcut olmaktadır. Arıza durumunda hiç bir şekilde vakit kaybı olmadan arızalı olan parçaların değişimi sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Değişim veya tamir olan parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır. 1 yıl boyunca değişim veya tamir olmuş parçayla alakalı herhangi bir sorunda hiç bir şekilde ücret talep etmeden parçanın değişimi sağlanmaktadır. Ariston kombi arıza durumlarında Keçiören Ariston Servisi firmamız ile iletişime geçerek arıza kodları hakkında sormak istediklerinizi sorabilir servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde olumlu sonuçlar doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ariston kombi cihazları bir çok model ile evlerimizde kullandığımız lider kombi markaları arasında önemli bir yere sahiptir. elektronik aksam olarak teknoloji harikası olan Ariston kombi modelleri bir çok özelliği sayesinde verim ve yakıt tasarrufu konusunda son derece başarılıdır ve kullanım açısından gayet kolay bir sisteme sahiptir. Fakat bu güzel cihazı uzun yıllar sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanmanın başlıca tekbir sebebi vardır. Buda yılda bir defa düzenli olarak bakım yaptırmaktır. Kombi bakım işlemi yaptırmanın bütçe olarak hiç bir şekilde zararı olmamaktadır. Bakım yapılan cihazlar yakıt tasarrufu olarak bakım işleminde ödenen ücretin fazlasını telafi etmektedir. Keçiören Ariston Kombi Servisi olarak bakım işlemlerini uzman şahıs veya firmalara yaptırmanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Bakım esnasında yapılacak herhangi bir hatada can güvenliğiniz riske atılmış olur ve dönüşü çok zor olan arızalara yol açılabilir. Bakım işlemi cihaz içerisinde önemli görevli olan pahalı parçaların temizlenerek ömürlerini uzatmak amacıyla gerçekleşmektedir. Yani kombi içerisindeki toz vb. pisliklerin temizlenmesi ile gerçekleşen bir işlem değildir. Ariston marka kombi cihazları bakım ve tesisat temizleme kampanyalarımız hakkında Keçiören Ariston Servisi firmamız ile 7/24 iletişime geçerek bilgi alabilir servis kaydı oluşturabilirsiniz.
ariston

                                     ARİSTON CLAS ARIZA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ

                                                  101 Arıza Kodu Aşırı Isınma Hatası
Cihaz aşırı ısınmadan dolayı kendini emniyete almış demektir. Bu durumda kombi kışlık konumda ise kalorifer tesisat vanalarının açık konumda olup olmadığını kontrol ediniz, kapalı ise açınız petek vanalarının açık olup olmadığını kontrol edin sorun halen devam ediyorsa birçok nedeni vardır. Sirkülasyon pompası sıkışmış olabilir, üç yollu vana arızalı olabilir, kalorifer tesisatı filtresi tıkalı olabilir, kalorifer tesisatında tıkanıklık olabilir, ana eşanjör tıkalı olabilir. Keçiören Ariston Kombi Servisi firmamızı arayıp servis kaydı oluşturarak kesin çözümler sağlayabilirsiniz.

                                                   501 Arıza Kodu Alev Oluşma Hatası
Cihazın brülör kısmında alev oluşmadığını belirten arıza kodudur. Bu durumda evde doğalgaz olup olmadığını kontrol edin kombi altındaki gaz vanasının açık konumda olduğunu kontrol edin bunlar mevcut ise resetleme işlemi yapın sorun halen devam ediyor ise ateşleme elektrotları arızalı olabilir, gaz valfi arızalı olabilir, elektronik kart arızalı olabilir. Keçiören Ariston Servisi firmamızı arayıp servis kaydı oluşturarak kesin çözümler sağlayabilirsiniz.

                                 103/104/105/106/107 Arıza Kodu Yetersiz Su Dolaşım Hatası
Cihazın su barının 1 barın altında olduğu için sirkülasyon yapamadığı anlamına gelir bu durumda kombin altında bulunan mavi başlıklı su doldurma vanasından su ekleyerek 1.5 e getirmeniz gerekir. Sorun halen  devam ediyor ise sirkülasyon pompası sıkılmış olabilir, ana eşanjör tıkalı olabilir, filtre ve tesisatta tıkanıklık olabilir. Keçiören Ariston Kombi Servisi firmamızı arayıp servis kaydı oluşturarak kesin çözümler sağlayabilirsiniz.

  601 Arıza Kodu  Atık Gaz Tahliye Hatası
Cihazda yanmadan dolayı oluşan atık gazı dışarıya atamadığını belirten arıza kodudur. Bu durumda müdahale edilecek bir işlem yoktur. Cihazın baca bağlantısında problem olabilir, fan motoru arızalı olabilir,hava prostatı arızalı olabilir, elektronik kart arızalı olabilir. Keçiören Ariston Kombi Servisi firmamızı arayıp servis kaydı oluşturarak hızlı ve kesin çözümler sağlayabilirsiniz.

305/306/307 Arıza Kodu Elektronik Kart Arıza Hatası
Cihaza yüksek voltaj gelmesinden veya zamanla kullanımdan dolayı elektronik kart arıza kodudur. Bu durumda müdahale edilecek bir işlem yoktur. Keçiören AristonKombi Servisi firmamızda elektronik kart tamir işlemi mevcuttur.
Keçiören Ariston Kombi Servisi, Keçiören Ariston Servisi, Keçiören Ariston Kombi Tamiri, Ariston Kombi arıza Kodları, Aktepe Ariston Kombi Servisi, Bağlum Ariston Kombi Servisi, Esertepe Ariston Kombi Servisi, Kalaba Ariston Kombi Servisi, Kuşcağız Ariston Kombi Servisi, Uyanış Ariston Kombi Servisi, Bademlik Ariston Kombi Servisi, İncirli Ariston Kombi Servisi, Atapark Ariston Kombi Servisi, Ovacık Ariston Kombi Servisi, Ufuktepe Ariston Kombi Servisi, Yükseltepe Ariston Kombi Servisi