Hasköy Kombi Servisi

Hasköy Kombi Servisi olarak sizlere daima kaliteli hizmet vermeye çalışmaktayız.Özenle yetiştirilmiş profesyonel ekibimiz ile hızlı ve servis imkanı sunarak kombi ile alakalı isteklerinizi sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Hasköy Kombi tamiri firması olarak Ankara Hasköy ve bir çok semtinde kombi tamir ve bakım servisine hitap etmekteyiz. Araçlarımız da çoğu marka kombilerin orijinal yedek parçası bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı kombi ile alakalı işlemlerde vakit kaybı olmadan hızlı bir şekilde çözüm sunmaktayız. Orijinal olmayan yan sanayi parçalar kombilerin verimli çalışmasını engelleyerek diğer parçaların zarar görmesini sağlar.

Hasköy Kombi Servisi firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir kombi ile alakalı şikayet ve sorunlarınıza istediğiniz şekilde  teknisyenlerimiz tarafından cevap alabilir servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde olumlu sonuçlar doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Değişim veya tamir olan kombi parçaları firmamızın bünyesi altında 1 yıl garantili olup 1 yıl boyunca oluşabilecek herhangi bir sorunda hiçbir şekilde servis ücreti veya parça ücreti talep etmeden parça değişimi sağlanmaktadır.
ANA-SAYFA-03-480x150

Hasköy Kombi Servisi kombi cihazları diğer  ev aletleri gibi zamanla bozulabilir. Kombilerimizde sık ve maliyetli arızalarla karşılaşmamak için ve sürpriz doğalgaz faturaları ile karşılaşmamanız için yıllık bakımını düzenli olarak yılda bir defa yaptırmanız gerektiğini bilmeniz gerekmektedir.

Hasköy Kombi Servisi kombi bakımında neler yaptığımızı sizlerle paylaşmak isteriz. Kombimizin tozlarını alıyoruz, filtre temizliğini yapıyoruz, genleşme tankı basınç ayarını yapıyoruz, alev odası ve brülör temizliğini yapıyoruz, fan motorunu söküp ilaç yardımı ile temizliyoruz, gaz ayarımızı yapıyoruz, NTC ve kelepçe sensörlerin değerlerini ölçüyoruz. Hasköy Kombi Servisi sizlere kombi bakımı ve tamir kampanyalarımız ile bilgi almanız için bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatmak isteriz.
e9c584ae-78ac-4b36-947e-fcaa69f224f4
Hasköy Kombi Servisi ayrıca profesyonel tesisat temizleme makinesi ve özel kimyasal ilaçlar ile %100 çözüm ve uygun fiyat garantisi ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
Kalorifer tesisatı temizleme işlemi kullanım yılına bağlı olarak kalorifer tesisatı ve peteklerin içerisinde zamanla oluşan kireç,tortu,çamur benzeri pislikler tesisatın zor çalışmasına ısı kaybınıza ve doğalgaz faturalarında artışa sebep olabilir. Isınma problemi olan dairelerde kalorifer tesisatı ve temizleme işlemi bazen yeterli olmayabilir. Bu sebepten dolayı uzman ekiplerimiz tarafından kombi tesisat üzerinde gerekli incelemeleri yaptıktan sonra tesisat temizliğine gerek olup olmadığı  çözümlenerek gerçekleşmesi gereken bir işlemdir. Petekleriniz ısınmıyor veya yarım ısınıyor ise direk olarak tesisat temizlenmesi gerekir diye bir sonuç çıkarılmaz. Bu şekilde yapılan işlemlerden yeterli sonuç alamayabilir paranızı boş yere harcamış olursunuz.

PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ HANGİ DURUMLARDA GERÇEKLEŞMELİDİR ?
.
Petekler kombi derecesine göre yeterli ısıyı vermiyor,
.Peteklerin üst kısmı ısınıyor alt kısmı ısınmıyor,
.Kalorifer tesisatı dönüş filtresi sürekli tıkanıyor,
.Kombi sürekli arızaya geçiyor,
.Doğalgaz faturası çok fazla geliyor,
.Kalorifer tesisatı 5 yıldır temizlenmiyor.

DOĞALGAZ TASARRUFU YAPMAK İÇİN BAŞLICA YÖNTEMLER
.Kombi bakım işlemi düzenli olarak yapılmalıdır,
.Kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemi 5 yılda 1 defa yapılmalıdır,
.Oda termostat kullanılmalıdır,
.Radyatörlerde termostatik vana kullanılmalıdır,
.Kalorifer dönüş filtresi sürekli kontrol edilip temizlenmelidir,.
.Kış aylarında kombi sürekli açıp kapatılmamalıdır,.
.Kullanılmayan odaların radyatör vanaları ve kapıları kapalı tutulmalıdır,.
.Sıcak su ayarı musluktan değil kombiden yapılmalıdır.
kombi_kombi

Hasköy Kombi Servisi, Hasköy Ferroli Kombi Servisi,  Hasköy Baymak Kombi Servisi, Hasköy Demirdöküm Kombi Servisi, Hasköy Ariston Kombi Servisi, Hasköy ECA Kombi Servisi, Hasköy Bosch Kombi Servisi, Hasköy Vaillant Kombi Servisi, Hasköy  Alarko Kombi Servisi, Hasköy viessmann Kombi Servisi, Hasköy Tesisat Temizleme, Hasköy petek Temizleme, Hasköy Kombi Tamiri, Hasköy Kombi Bakımı,Ankara Hasköy Kombi Tamircisi,Ankara Hasköy Kombi Servisi, Ankara Hasköy Kombi Tamiri