Gülveren Kombi Servisi

Gülveren Kombi Servisi olarak kombi tamir bakım onarım işlemlerinizde Ankara Gülveren ve birçok semtinde hizmet vermekteyiz. Teknolojik kombi ve petek bakım malzemeleri ile donatılmış, alanında uzman teknik servis ekibimiz ile siz değerli semt sakinlerine kombi ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz.

Sizlerin tavsiyeleri üzerinden Gülveren Kombi Tamiri işlemlerinde firmalar arasında yüksek bir seviyeye ulaşan firmamız, 2005 yılından bu güne kadar kombi tamiri, kombi bakımı ve kombi tesisatı temizleme işlemlerinde garantili ve parça değişimi  imkanı ile hizmet sunmaktayız.

Siz değerli gülveren semt sakinleri kombi ile alakalı her türlü şikayetlerinizde bizleri arayarak teknik destek alabilir ve 7 gün 24 saat nöbetçi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Gülveren Kombi Servisi kombiler hayatımızda ısınma ve sıcak su kullanım ihtiyaçlarımızı karşılamak için diğer cihazlara göre daha yaygın kullanıldığından kombi bakımı aksatılmadan yapılmalıdır. Aksi taktirde en ihtiyaç duyduğunuz anda size istediğiniz randumanı veremeyecektir.

Siz tüketiciler olarak  kombi alımı ve montajı yaptırırken gösterdiğiniz titizliği kombi tamir ve bakım işlemlerinizde de göstermeniz gerekmektedir.

Kombi tamir onarım işlemlerinin bilir kişiler tarafından yapılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir, aksi taktirde can ve mal güvenliğinizi riske atmış olursunuz evinize veya iş yerinize kombi tamir işlemleriniz için çağıracağınız teknisyenleri iyi bir şekilde araştırarak çağırmanız gerekmektedir.
ankara-Yetkili-Kombi-Servis-Kombi-Bakim

Ankara Gülveren Kombi Tamiri olarak kombi ve kombi peteklerinin düzenli bir şekilde çalışması ve sürpriz doğalgaz faturaları ile karşılaşmamanız için kombilerin periyodik  bakımlarını düzenli olarak yılda bir defa yaptırmanız öneriyoruz.

Kombi atölye bakımlarını ise 4 veya 5 yılda bir defa yapılmasında yarar vardır. Kombi bakımını yeterli bilgiye sahip olan alanında uzman kişileri tercih ediniz. Kombi bakımı yaptırırken masraftan kaçılması daha büyük ve daha ciddi kombi arızalarına sebebiyet verebilir. Ucuz bakım yaptığını iddia eden kişilere veya firmalara yaptırdığınız bakımlar sizlere arıza olarak geri dönecektir. 2 yıl düzenli olarak firmamıza yaptırdığınız zaman diğer yıllar bakımlarınızı %50 indirimli olarak yapmaktayız, firmamız ile iletişime geçerek kombi bakım kampanyaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Gülveren Kombi Servisi olarak kombiler hakkında bilinmesi gerekenleri kısaca anlatmak isteriz. Doğalgazın hayatımıza girmesiyle birlikte sıcak su kullanımı ve ısınmak için hayatımızı kolaylaştıran ve konforlu bir yaşam getiren kombi cihazlarımız bir çok marka ve model ile yoğun bir kullanım kapasitesine sahip olan cihazlardır.

Kombilerde tüketilen doğalgaz miktarını ayarlamak kullanıcıların elindedir, tabi bunun dışında evin yalıtımı ve cephesi gibi faktörler de yer almaktadır. Kombiler kış aylarında yoğun bir şekilde çalışmaktadır.

Evde bulunmadığımız kısa sürelerde kombinizi kapatmak yerine kısık derecede yanık bırakmış olursanız doğalgaz tasarrufunda bulunmuş olursunuz. Kombilerde zehirlenme olayı genellikle bacalı kombi modellerinde olmaktadır ve bununda tek bir önlemi vardır, bacalı kombi kullanımdan vazgeçmektir birde adını sıklıkla duyduğumuz yoğuşmalı kombiler vardır bu kombiler sahip oldukları teknoloji ye bakarak diğer kombilere göre biraz daha pahalıdır, fakat yakıt tasarrufu ve yüksek ısıtma verimi ile günümüzde yoğun bir şekilde kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir.
KALORİFER TESİSATI PETEK TEMİZLEME 
Gülveren Kombi Tamiri tesisat ve petek temizleme işlemlerimiz alanında uzman, temizleme ekibimiz tarafından profesyonel makine ve kimyasal ilaç yardımı ile yapılmaktadır. Isınmayan veya yarım ısınan peteklerinize %100 çözüm garantisi sunan firmamız ilaçlı petek temizleme işlemlerinde kesin çözümler sunarak kış aylarını daha konforlu bir şekilde yaşam sunmaktadır.

Tesisat petek temizleme işlemlerini ise 5 yılda bir defa düzenli olarak yaptırmanız gerekmektedir. Petekleriniz de zamanla oluşan kireç tortu ve çamura benzeyen pislikler hem kombi parçalarına zarar vermektedir, hemde ısı kaybınızı çok düşük seviyeye düşürmektedir.
petek.temizleme

 

Hizmet Verdiğimiz Kombi Markaları

  • Gülveren Demirdöküm kombi servisi
  • Gülveren Baymak kombi servisi
  • Gülveren Vaillant kombi servisi
  • Gülveren Ariston kombi servisi
  • Gülveren Alarko kombi servisi
  • Gülveren Viessman kombi servisi
  • Gülveren Bosh kombi servisi
  • Gülveren Buderus kombi servisi
  • Gülveren Ferroli kombi servisiankara kombi servisim