Dikmen Vaillant Kombi Servisi


Dikmen Vaillant Kombi Servisi olarak yılların verdiği deneyim, tecrübe, eğitim ve kurslar sayesinde yüksek seviyede gerekli teknik bilgiye sahip olan uzman kadromuz ile 15 yılı aşan köklü bir firma olarak Ankara Dikmen ve  Çankaya ilçesinin çoğu semtinde vaillant teknik servis faaliyeti göstermekteyiz.
Dikmen Vaillant Servisi firmamız güvencesi ile ev veya iş yerinde kullanmış olduğunuz vaillant kombilerin arıza durumlarında uzman kadromuz tarafından tam teçhizatlı bir şekilde servis esnasında hiç bir sıkıntı ve vakit kaybına ödün vermeden arıza işlemlerini sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara gibi büyük bir ilde mümkün oldukça fazla kombi servisi vardır. Fakat o kadar çok servis arasında güvenilir servis bulmak mümkün oldukça zordur. Günümüz İnternet devrinde olduğundan dolayı insanlar arama motorundan kombi arıza durumlarında çeşitli aramalar yaparak ev veya iş yerlerine servis taleplerinde bulunmaktadır. Fakat nası bir servisle karşılaşacaklarını bilmemektedirler. Kötü niyetli servis işlemleri ile uğraşan şahıslar tarafından küçük maliyetli arıza durumlarında yüksek maliyetler ödeyerek dolandırılabilirsiniz. Kullanıcılar olarak dikkat etmeniz bazı işlemler vardır. Kombi arıza durumlarında servis taleplerinizi gerçekleştireceğiniz zaman ev veya iş yerinize çağıracağınız servisleri iyi bir şekilde araştırmasını yaparak veya tavsiye üzerinden çağırmanız son derece önemlidir. Servis işlemini gerçekleştirecek olan şahıslardan mutlaka servis makbuzu isteyiniz. Servis makbuzu vermek istemeyen veya servis makbuzu bulunmayan şahıslara kesinlikle işlem yaptırmayınız.
vaillant

                                   1 YIL SERVİS GARANTİSİ

Dikmen Vaillant Kombi Servisi olarak firmamızın bünyesi altında gerçekleşen servis işlemlerimiz. 1 yıl boyunca garanti altındadır. 1 yıl boyunca değişim veya tamir olmuş parçalarınız oluşabilecek herhangi bir sorunda servis ücreti veya parça ücreti talep etmeden değişimini sağlıyoruz. Firmamızdan bulunacağınız servis taleplerinde öncelikle kullanıcılardan cihazın nasıl bir arıza durumunda olduğu hakkında gerekli bilgiyi alıyoruz. Kullanıcının yapabilmesi gereken bir işlem var ise telefondan yardım ederek ederek uzman ekimiz yapılması gerekenler hakkında gerekli bilgileri veriyor. Sorun çözülmeyecek gibi ise bulunduğunuz konuma en yakın olan gezici ekimizi bir kaç saat içerisinde adresinize yönlendiriyoruz. Uzman ekibimiz öncelikle cihazın arıza durumuna bakarak arıza tespiti yapar daha sonra kullanıcıya parçanın değişmesi gerek veya tamir olması gerek diye fiyatı söylenir kullanıcının isteği doğrultusunda parça değişimi yapılarak servis makbuzuna ne tür işlem yapıldığı ve garanti tarihi yazılarak teslim edilmektedir. Dikmen Vaillant Kombi Servisi firmamızı tercih ederek uygun fiyat seçenekleri garantili bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.
VAİLLANT

VAİLLANT KOMBİ  BAKIM ESNASINDA YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER

Vaillant kombi modellerininde diğer kombi modelleri gibi bakım işlemlerine ihtiyaçları vardır. Bakım işleminin başlıca sebepleri ise cihazı uzun yıllar sorunsuz kullanabilmek, yakıt tasarrufunda bulunmak ve performans açısından gerekli veremi alabilmektir. Kombi tamir işlemlerinde olduğu gibi bakımı yaptırmak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunların başında kombi bakımı 30 tl 40 tl diye reklam yapan şahıslardan uzak durmanız gerekmektedir. Bu şekilde bakım yapan merdiven alt şahıslar ev veya iş yerinize geldiği zaman sizlere farklı arızalar çıkartarak yüksek maliyetler ödemenize sebep olabilir. Bilinçsiz şahıslara kombi bakımı yaptırmaktan kaçınınız. Bilinçsiz şekilde yapılan kombi bakımlarında beklediğiniz sonuçların tam tersini alabilir. cihazda çeşitli arızaların oluşmasına neden olabilirsiniz. Dikmen Vaillant Kombi Servisi firmamız ile iletişime geçerek kombi bakım hakkında gerekli bilgileri alabilir. Servis kaydı oluşturarak bakım işlemlerinizi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

_Kombi bakım işlemine başlamadan önce cihaz çalıştırılarak ne durumda olduğu kontrol edilir.
_Kalorifer tesisatı içerisinde bulunan suyun tahliyesi yapılarak filtre temizliği yapılır.
_Genleşme tankı basınç değeri ölçülür eksik ise hava takviyesi yapılır.
_Brülör sökülerek temizliği yapılır.
_Fan motoru sökülerek kimyasal ile temizliği yapılır.
_İyonize elektrotları zımpara yapılır.
_Kombi toplanıp çalıştırılarak bütün kontrolleri yapılıp kullanıcıya gerekli bilgileri verdikten sonra teslim edilir.

 

Dikmen Vaillant Kombi Servisi, Ankara Dikmen Vaillant Kombi Servisi, Dikmen Vaillant Servisi,Ankara Dikmen Vaillant Servisi, Dikmen Vaillant Kombi Tamiri, Ankara Dikmen Vaillant Kombi Tamiri, Dikmen Vaillant Kombi Tamircisi, Vaillant Dikmen Servisi, Vaillant Kombi Dikmen Servisi