Dikmen Vaillant Kombi Servisi

2.230 Görüntülenme    

Dikmen Vaillant Kombi Servisi olarak yılların verdiği deneyim, tecrübe, eğitim ve kurslar sayesinde yüksek seviyede gerekli teknik bilgiye sahip olan uzman kadromuz ile 15 yılı aşan köklü bir firma olarak Ankara Dikmen ve  Çankaya ilçesinin çoğu semtinde vaillant teknik servis faaliyeti göstermekteyiz.
Dikmen Vaillant Servisi firmamız güvencesi ile ev veya iş yerinde kullanmış olduğunuz vaillant kombilerin arıza durumlarında uzman kadromuz tarafından tam teçhizatlı bir şekilde servis esnasında hiç bir sıkıntı ve vakit kaybına ödün vermeden arıza işlemlerini sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ankara gibi büyük bir ilde mümkün oldukça fazla kombi servisi vardır. Fakat o kadar çok servis arasında güvenilir servis bulmak mümkün oldukça zordur. Günümüz İnternet devrinde olduğundan dolayı insanlar arama motorundan kombi arıza durumlarında çeşitli aramalar yaparak ev veya iş yerlerine servis taleplerinde bulunmaktadır. Fakat nasıl bir servisle karşılaşacaklarını bilmemektedirler. Kötü niyetli servis işlemleri ile uğraşan şahıslar tarafından küçük maliyetli arıza durumlarında yüksek maliyetler ödeyerek dolandırılabilirsiniz. Dikmen Vaillant Servisi olarak sizlere tavsiyemiz. Kullanıcılar olarak dikkat etmeniz bazı işlemler vardır. Kombi arıza durumlarında servis taleplerinizi gerçekleştireceğiniz zaman ev veya iş yerinize çağıracağınız servisleri iyi bir şekilde araştırmasını yaparak veya tavsiye üzerinden çağırmanız son derece önemlidir. Servis işlemini gerçekleştirecek olan şahıslardan mutlaka servis makbuzu isteyiniz. Servis makbuzu vermek istemeyen veya servis makbuzu bulunmayan şahıslara kesinlikle işlem yaptırmayınız.
vaillant

 1 YIL SERVİS GARANTİSİ

Dikmen Vaillant Kombi Servisi olarak firmamızın bünyesi altında gerçekleşen servis işlemlerimiz. 1 yıl boyunca garanti altındadır. 1 yıl boyunca değişim veya tamir olmuş parçalarınız oluşabilecek herhangi bir sorunda servis ücreti veya parça ücreti talep etmeden değişimini sağlıyoruz.
Dikmen Vaillant Servisi firmamızdan bulunacağınız servis taleplerinde öncelikle kullanıcılardan cihazın nasıl bir arıza durumunda olduğu hakkında gerekli bilgiyi alıyoruz.
Kullanıcının yapabilmesi gereken bir işlem var ise telefondan yardım ederek uzman ekimiz yapılması gerekenler hakkında gerekli bilgileri veriyor. Bunlar kombi su basıncını kontrol etme, evde doğalgaz olup olmadığını kontrol etme, kombiye enerji gelip gelmediğini kontrol etme gibi basit işlemlerdir. Sorun çözülmeyecek gibi ise bulunduğunuz konuma en yakın olan gezici ekimizi bir kaç saat içerisinde adresinize yönlendiriyoruz. Uzman ekibimiz öncelikle cihazın arıza durumuna bakarak arıza tespiti yapar daha sonra kullanıcıya parçanın değişmesi gerek veya tamir olması gerek diye fiyatı söylenir. Kullanıcının isteği doğrultusunda parça değişimi yapılarak servis makbuzuna ne tür işlem yapıldığı ve garanti tarihi yazılarak teslim edilmektedir. Dikmen Vaillant Kombi Servisi firmamızı tercih ederek uygun fiyat seçenekleri garantili bir işlem gerçekleştirebilirsiniz.
VAİLLANT

Vaillant’ın tarihçesi johann Vaillant tarafından Almanya’da kurulan ve 1874 yılına dayanan bir kuruluştur. 1967 yılında ilk olarak kombi üretim aşamalarına başlamıştır. ve günümüzün getirdiği farklı teknolojik kavramlar sayesinde vaillant kombi olarak bir çok kombi kullanıcısın tercihi olmuştur.
Vaillant kombi modelleri Yaş olarak eski durumda olmalarına rağmen günümüzde sorunsuz bir şekilde faaliyet göstererek kullanıcıların sıcak su ve ısınma ihtiyaçlarında sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır. Buda vaillant kombi kombi modellerinin sağlamlık açısından gayet başarılı olduğunun göstergesi olarak işaretlenmiştir.
Dikmen Vaillant Servisi olarak bu harika cihazların tamir ve bakım işlemlerinde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızda siz değerli vaillant kullanıcılarına hizmet vermekteyiz. Servis kaydı oluşturarak her türlü sorunlarınıza hızlı ve garantili çözüm bularak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

VAİLLANT KOMBİ  BAKIM ESNASINDA YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER

Vaillant kombi modellerinin de diğer kombi modelleri gibi bakım işlemlerine ihtiyaçları vardır. Bakım işleminin başlıca sebepleri ise cihazı uzun yıllar sorunsuz kullanabilmek, yakıt tasarrufunda bulunmak ve performans açısından gerekli veremi alabilmektir.
Kombi tamir işlemlerinde olduğu gibi bakımı yaptırmak isteyen kullanıcıların dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Dikmen Vaillant Servisi olarak sizleri bu konuda bilgilendirmek isteriz. Bunların başında kombi bakımı 30 tl 40 tl diye reklam yapan şahıslardan uzak durmanız gerekmektedir. Bu şekilde bakım yapan merdiven alt şahıslar ev veya iş yerinize geldiği zaman sizlere farklı arızalar çıkartarak yüksek maliyetler ödemenize sebep olabilir.
Bilinçsiz şahıslara kombi bakımı yaptırmaktan kaçınınız. Bilinçsiz şekilde yapılan kombi bakımlarında beklediğiniz sonuçların tam tersini alabilir. cihazda çeşitli arızaların oluşmasına neden olabilirsiniz. Dikmen Vaillant Kombi Servisi firmamız ile iletişime geçerek kombi bakım hakkında gerekli bilgileri alabilir. Servis kaydı oluşturarak bakım işlemlerinizi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
591cd537-8921-432f-8c4c-bef803b9ebe9

_Kombi bakım işlemine başlamadan önce cihaz çalıştırılarak yazlık ve kışlık konumda ne durumda olduğu kontrol edilir. ardından fişi çekilerek bakım işlemine başlanılır.
_Kalorifer tesisatı içerisinde bulunan suyun banyoda bulunan tahliye vanasından boşaltımı yapılarak kombi altında bulunan kalorifer tesisat filtresi ve soğuk su giriş filtresi temizliği yapılır.
_Genleşme tankı basınç değeri ölçülür eksik ise 1 bar değerinde kompresör ile hava takviyesi yapılır.
_Brülör yani alev odası temizlik kimyasalları ile temizliği yapılır.
_Fan motoru sökülerek temizlik kimyasalları ile temizliği yapılır.
_İyonize elektrotları zımparalanarak ayarı yapılır.
_Sıcak su kullanım için gerekli olan plaka eşanjör sökülerek kireç sökücü yardımı ile kireçler’den arındırılır.
_Kombi toplanıp çalıştırılarak bütün kontrolleri yapılıp kullanıcıya gerekli bilgileri verdikten sonra teslim edilir.

Kombi bakım işlemleri hakkında kullanıcılar olarak kafanıza takılan veya bakım işlemleri hakkında öğrenmek istediğiniz konularda Vaillant Kombi Dikmen Servisi firmamızı arayarak uzman ekibimizden gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz.
.trashed-1617904881-IMG20210119114159

Dikmen Vaillant Servisi olarak Vaillant marka kombi modellerinin elektronik kart yani beyin dediğimiz parçanın tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Vaillant kombi modelleri ‘de diğer kombiler gibi nadiren de olsa elektronik kart arızası vermektedir. Maalesef elektronik kartların  sıfır fiyatları günümüzde anormal derecede yüksektir. Bu sebepten dolayı Dikmen Vaillant Servisi firmamız elektronik kart beyin tamiratı yaparak sizleri yüksek maliyetler ödeminizden kurtarmaktadır. Tamir işlemi görmüş elektronik kartlar diğer parça değişimleri gibi firmamızın bünyesi altında 1 yıl garantilidir. 1 yıl içerisinde oluşabilecek herhangi bir arızada hiç bir şekilde parça veya servis işlemi talep etmeden elektronik kart arızanız sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Dikmen Vaillant Kombi Servisi, Ankara Dikmen Vaillant Kombi Servisi, Dikmen Vaillant Servisi,Ankara Dikmen Vaillant Servisi, Dikmen Vaillant Kombi Tamiri, Ankara Dikmen Vaillant Kombi Tamiri, Dikmen Vaillant Kombi Tamircisi, Vaillant Dikmen Servisi, Vaillant Kombi Dikmen Servisi