Dikmen Kombi Servisi

Dikmen Kombi Servisi olarak Ankara Dikmen mahallesi başta olmak üzere Çankaya ilçesinin çoğu semtinde kombi tamir bakım işlemlerinde 2005 yılından bugüne kombi teknik servis faaliyeti göstermekteyiz. Kombi tamir ve bakım işlemlerinde yeteri kadar uzman kadromuz ve gezici mobil araçlarımız sayesinde servis esnasında hiçbir sıkıntıya ödün vermeden hızlı ve garantili bir şekilde arıza işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Günümüzde kombi tamir ve bakım servisi adı altında korsan şekilde hizmet vermeye çalışan fakat insanları dolandırmak için kombi servisi işiyle uğraşan şahısların yüzünden kullanıcıların maalesef servislere güveni yüksek oranda azalmıştır. Bu sebepten dolayı arıza ve bakım işlemlerinde kullanıcılar arıza işleminin düzelmesinden daha çok güvenilir servis bulma çabasındadır. Kombi arıza durumlarında kullanıcıların yapması gereken arıza esnasında servis çağırmadan önce evde doğalgazın olduğunu kontrol etmek ve kombi su bar göstergesinin 1.05 de olduğuna dikkat etmektir. Belkide bu tür küçük problemler yüzünden bu tür şahıslara yüksek maliyetler ödeyebilirsiniz. Servis esnasında yüksek maliyetler çıkartan şahıslara direk olarak işlem yaptırmayınız. Arızalı olan parçanın fiyatını başka servislerden öğrenmeye çalışın veya başka bir servis çağırarak tekrar arıza tespiti yaptırınız. Ankara Dikmen Kombi Servisi firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçerek kombi parçaları hakkında bilgi ve teknik destek yardımı alabilirsiniz.
ANA-SAYFA-03-480x150
Hedefimiz yüksek fiyat vererek müşteri kaybetmek değil, makul fiyatlarla müşteri kazanmaktır. Sizlerin tavsiyeleri üzerinden yüksek bir iş potansiyele ulaşan firmamız ile kesin ve garantili çözüm sunmaktan onur duymaktayız. Dikmen Kombi Servisi kombi tamir işlemlerini şu şekilde gerçekleştiriyoruz. Kombi arıza durumlarında firmamız ile iletişime geçtiğiniz zaman hızlı bir şekilde servis imkanı sağlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz tarafından kombinize  arıza tespiti yapılıyor, daha sonra değişecek olan parçanın fiyatı söylenerek, sizlerin isteği doğrultusunda orijinal yedek parça kullanarak parçanın değişimini gerçekleştiriliyoruz. Garanti belgesi ve servis makbuzu ile birlikte kombinin bütün kontrolleri yapıldıktan sonra kullanıcıya teslim ediyoruz. 7/24 servis imkanı sunan firmamızın Dikmen semti sakinlerine bir telefon kadar yakın olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kombiler soğuk kış aylarında ev veya iş yeri gibi küçük ortamlarda ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılamak için tercih edilen cihazlardır. Ev ortamlarında duvara kolaylıkla montajı sağlanan kombiler küçük oldukları için ve sağlık açısından herhangi bir zararı olmadığı için diğer ısıtma cihazlarına göre yoğun bir kullanım kapasitesine sahiptir. Kombiler birer teknoloji harikası olarak hayatımıza konforlu bir yaşam sunmaktadır. Çeşitli marka ve model seçenekleriyle farklı fiyatlarla satışı yapılan kombiler her bütçeye göre uygunluk göstermektedir. Dikmen Kombi Tamir servisi olarak kombi tamir ve bakım işlemlerinde alanında uzman bilir kişiler tarafından yapılmasına dikkat etmeniz gerektiğini bilmenizi isteriz her iş profesyonellik ister ama bazı işler profesyonelliğin ötesinde bilgi ister. Kombi tamir işlemleri yetkili şahıs veya firmalar tarafından yapılmaması durumunda telafisi olmayan sorunlara yol açılabilir sağlık veya maddi durumlar açısından büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Ankara Dikmen Kombi Servisi kombilerin ve peteklerin daha verimli çalışması ve sürpriz doğal gaz faturaları ile karşılaşmamanız için, her yıl düzenli olarak  kombi bakımınızı yaptırmanız gerektiğini unutmayınız. Kombi bakımı ikiye ayrılmaktadır. Revizyon bakımı ve yerinde bakımdır. Revizyon kombi bakımında neler yapılır, öncelikle cihazın ilerleyen zamanlarda işlevini yitirebilecek parçaların değerleri ölçülür, değişmesi gerekiyor ise orijinal yedek parçası ile değiştirilir. Daha sonra cihazımızı teste bağlar ve cihaz bir gün test’de kalıp ilk günkü haline getirilir. Firmamız tarafından 1 yıl garantili olarak sizlere teslim edilir. Yerinde yapılan kombi bakımında ise kombinizin tozları alınır, fan motoru ve brülör sökülerek kimyasal ilaç yardımı ile yıkanır, daha sonra filtre temizliği, gaz ayarı ve genleşme tankı basınç ayarı yapılarak çalıştırılıp bütün kontrolleri gözden geçirilerek sizlere teslim edilir.

Adsız
e9c584ae-78ac-4b36-947e-fcaa69f224f4

Dikmen Kombi Servisi firmamız kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemi ile de hizmet vermektedir. Tesisat ve peteklerin içinde zamanla çalışmaktan dolayı oluşan çamur benzeri pislikler kireçlenmeler kombiye zarar verebilir, ısı kaybını çoğaltabilir ve yüksek doğal gaz faturaları ile karşılaşmanıza sebep olabilir bu nedenden dolayı düzenli olarak 4 yılda 1 defa bu işlemi yaptırmanız gerekir. Kombi tamir ve bakım işlemlerinde  olduğu gibi petek temizleme işlemlerinde bilir kişilerin yapması son derece önemlidir. Bilinçsiz şekilde yapılan temizleme işlemlerinde istediğiniz verimi alamayabilirsiniz. Tesisat peteklerde dönüşü çok zor olan sıkıntılara yol açılabilir.
Petek temizliği 80 tl petek temizliği 100 tl diye reklam yapan firma ve şahıslardan uzak durmanız son derece önemlidir. Aksi taktirde petek temizliği yaptırmak dolandırılmış olursunuz. Profesyonel bir şekilde yapılan petek temizliği evin banyosundan değil makinenin kombi altında bulunan gidiş ve dönüş tesisatına bağlanarak gerçekleşmektedir.

          PROFESYONEL ŞEKİLDE PETEK TEMİZLEME İŞLEMİNDE YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER

Kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemine başlamadan önce tesisat içerisinde bulunan suyun tahliyesi yapılır. Daha sonra kalorifer tesisatı dönüş borusu üzerinde bulunan filtre sökülerek kirlimi temizmi diye kontrol edilir. Eğer tahliyeden boşalan su ve filtre kirli ise temizlik kararı alınarak temizlik işlemine başlanmalıdır. Petek temizleme işlemi banyoda bulunan petek veya havlupan tesisatına makinenin bağlanması ile olumlu sonuçlar vermez petek temizleme işlemi kombi altında bulunan kalorifer gidiş ve dönüş tesisatına makinenin bağlanarak peteklerin kombi ile alakasını kesmekle başlar. Temizleme makinesi tesisat bağlandıktan sonra makineye gerekli olan su ve bir miktar kimyasal katılarak ısıtılır. Daha sonra bütün radyatör vanaları kapatılarak en uzakta olan radyatör vanalarını açık bırakılır tek petek üzerinden temizleme işlemine başlar makine ilaçlı ısınmış suyu tek petek üzerinden devridaim yapar. Tek petek üzerinde yaklaşık 15 dakika devridaim işlemi yapıldıktan sonra pis suyu tahliyesi yapılır. makineye temiz su ekleyerek su tek peteğin pisliği bitene kadar işleme devam edilir. ve bütün peteklerde aynı işlem sırayla yapılarak temizleme işlemine son verilir. Petek temizleme kampanyalarımızı öğrenmek için Dikmen Kombi Servisi firmamız ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Petek temizliği yaptığımız müşterilerimize kombi bakımı firmamız tarafından ücretsiz yapılmaktadır.

Dikmen Kombi Servisi, Dikmen Ferroli Kombi Servisi, Servisi, Dikmen ECA Kombi Servisi, Dikmen Bosch Kombi Servisi, Dikmen  Alarko Kombi Servisi, Dikmen Viessmann Kombi Servisi, Dikmen Tesisat Temizleme, Dikmen petek Temizleme, Dikmen Kombi Tamiri, Dikmen Kombi Bakımı, Ankara Dikmen Kombi Servisi, Ankara Dikmen Kombi Tamircisi