Demetevler Baymak Kombi Servisi


Demetevler Baymak Kombi Servisi Ankara Demetevler ve Yenimahalle İlçesinin çoğu semtinde baymak marka kombi modellerinin tamir ve bakım işlemlerinde 15 yılı aşan bir süredir profesyonel bir şekilde faaliyet göstermekteyiz. Kombi servisleri arasında güvenilir bir servis olarak siz kombi kullanıcılarının tavsiyeleri üzerinden bu günlere gelmenin onurunu büyük bir aile olarak yaşamaktayız.

HIZLI SERVİS İMKANI ORİJİNAL YEDEK PARÇA DEĞİŞİM VE TAMİR OLMUŞ PARÇALARA 1 YIL GARANTİ

Demetevler Baymak Kombi Servisi olarak firmamızın bünyesi altında yapılan değişim veya tamir olan parçalar 1 yıl garanti altındadır. Değişim veya tamir olmuş parçalar ile alakalı 1 yıl içinde oluşacak herhangi bir problemde herhangi bir servis ücreti veya parça ücreti talep etmeden parça değişimi sağlanmaktadır. Demetevler Baymak Servisi servis taleplerinizde sizlere en uygun fiyat sağlama garantisi vermektedir.
ankara komnbi servisi
Baymak kombi cihazları’da diğer kombi modelleri gibi yıllık periyodik bakım ihtiyacı duymaktadır. Kullanıcılar olarak kombi hakkında bilmeniz en önemli sebeplerden biriside kombilerin yıllık bakım ihtiyaçlarını düzenli olarak karşılamaktır. Bakım işlemi bilinçli bir şekilde yapıldığı taktirde bir çok faydası bulunmaktadır. Bunların başında  cihazın arıza yapma olasılığını minimum seviye düşürmek, yakıt tüketimini minimum seviyeye düşürmek ve cihazın verim kaybını minimum seviyeye düşürmek gelir. Günümüzde çok eski durumda durumda olmalarına rağmen halen düzgün bir şekilde faaliyet gösteren baymak kombi modelleri vardır. Bu cihazların uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışmasının tek sebebi kullanıcıların düzenli olarak yılda bir defa kombi periyodik bakım işlemini yaptırmasından kaynaklanmaktadır. Kombi yıllık periyodik bakım kampanyalarımız ve bakım işlemi hakkında danışmak istediğiniz konular için Demetevler Baymak Servisi ile iletişime geçerek gerekli bilgi ver yardımı uzman ekibimiz tarafından alabilirsiniz.
baymakservisi

                              BAYMAK LUNA 24 Fİ ARIZA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ

E 01 ARIZA KODU ATEŞLEME SORUNU
Kullanıcılar olarak cihazda E 01 arıza karşılaştığınız zaman öncelikle dairede doğalgaz olup olmadığının kontrolleri yapılmalıdır. Eğer dairede doğalgaz mevcut ise kombi altında doğalgaz vanasının açık konumda olduğu kontrol edilmelidir. Bunlar mevcut ise cihaza reset işlemi uygulanmalıdır. Sorun halen devam ediyor ise cihazın iyonize elektrodu, gaz valfi, veya elektronik kartında sorun olabilir.

E 02 _ F 02 ARIZA KODU ALEV OLUŞUNDA HATA SORUNU
Cihazın alevi algılamadığı zaman karşılanan arıza kodudur. Bu durumda kullanıcılar olarak cihaza resetleme işlemi uygulamalısınız, cihaz fişli ise fişini çıkartıp ters takarak deneme yapmalısınız. Sorun halen devam etmekte ise iyonizasyon elektrotların da sorun olabilir veya elektronik kart arızalı olabilir. Net teşhis ve çözümler için Demetevler Baymak Servisi iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz.

E 03 ARIZA KODU AŞIRI ISINMA SORUNU
Cihazda olmasından gerekenden fazla sıcaklığın oluştuğu zaman görülen arıza kodudur. Bu durumda kullanıcılar  kombi altında bulunan kalorifer vanasının açık olduğunu kontrol etmeli, petek vanalarının açık konumda olduğunu kontrol etmelidir. Bunlar mevcut ama sorun halen devam ediyor ise kalorifer filtresi tıkalı, Sirkülasyon pompası, üç yollu vana veya elektronik kart arızalı olabilir. Net teşhis ve çözümler için Demetevler Baymak Kombi Servisi firmamız ile iletişime geçerek gerekli bilgi alabilir. Arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E 04_ E 05_E 06_F 23 ARIZA KODU PROSESETAT ARIZA SORUNU
Bu tür arıza kodları ile karşılaşıldığı zaman kullanıcıların yapması gereken gereken bir işlem yoktur. Cihazın çalışma konumuna geldiği zaman atık gaz sisteminde bir sorun olmadığını cihazın ateşlemesi için gerekli olan komutu elektronik karta veren hava prosestatının arızalı olduğunu belirten arıza kodlarıdır. Düşük ihtimal ile elektronik kart veya fan motoru’da arızalı olabilir. Net teşhis ve çözümler için Demetevler Baymak Servisi firmamız ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E 08 ARIZA KODU İYONİZASYON SORUNU
Cihazın alevi algılamadığı zaman karşılanan arıza kodudur. Kullanıcılar olarak cihazı resetlemekten başka yapabileceğiniz bir işlem yoktur. iyonizasyon elektrotları tozlanmış veya elektronik kart arızalı olabilir.

E12_E21_F25 ELEKTRONİK KART ARIZA SORUNU
Bu tür arızalar ile karşılandığı zaman kullanıcıların yapması gereken bir işlem yoktur. Cihazın elektronik kartında arıza olduğunu belirten arıza kodlarıdır. Elektronik kart tamir görebilir veya değişimi yapılabilir. Net teşhis ve çözümler için Demetevler Baymak Servisi Firmamız ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

F31 ARIZA KODU KALORİFER  SENSÖR SORUNU
Cihazın kalorifer konumda olduğu zaman kalorifer suyu derecesinin ekranda görülmesini sağlayan sensörün arızalı olduğunu belirten arıza kodudur. Bu durumda kullanıcıların yapması gereken bir işlem yoktur. Servis yardımı ile sensör değişimi sağlanmalıdır.

F33 ARIZA KODU KULLANIM SUYU SENSÖR SORUNU
Duş ve diğer sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullanmakta olduğumuz sıcak suyun derecesini ayarlamamıza yardımcı olan kullanım suyu sensör arızasıdır. Bu durumda kullanıcıların yapmadı gereken bir işlem yoktur. Servis yardımı alarak sensör değişimi sağlanmalıdır. 

F37 ARIZA KODU DÜŞÜK BASINÇ SORUNU
Cihazın çalışması için gerekli olan su basıncının düşük olduğu zaman karşılanan arıza kodudur. Bu durumda kullanıcılar olarak cihazın sol alt kısmında bulunan doldurma musluğundan cihaza 1,5 değerinde su takviyesi yapmaları gerekmektedir. Yüksek ihtimal sorun giderilecektir.

Demetevler Baymak Kombi Servisi, Ankara Demetevler Baymak Kombi Servisi, Demetevler Baymak Servisi, Ankara Demetevler Baymak Servisi, Demetevler Baymak Kombi Tamiri, Ankara Demetevler Baymak Kombi Tamiri, Demetevler Baymak Kombi Tamircisi, Baymak Luna Arıza Kodları, Baymak Kombi Arıza Kodları, Baymak Kombi Demetevler Servisi, Baymak Demetevler Servisi, Demetevler Baymak Kombi Servisleri, Demetevler Petek Temizleme