Çukurambar Kombi Servisi

Çukurambar Kombi Servisi bütün marka kombilerinize garantili ve hızlı servis imkanı sağlamaktadır, yılların verdiği tecrübeye dayanarak alanında uzman gezici ekibimiz ile kombiniz ile alakalı her türlü sorun ve şikayetleriniz için Ankara Çukurambar Kombi Servisi olarak 7/24 sınırsız hizmet vermekteyiz ve bununla’da kalmıyor kombi ile alakalı şikayetlerinizde telefondan mobil destek imkanı sunarak her türlü sorularınıza isteğiniz şekilde cevap alabiliyorsunuz.
Çukurambar Kombi Servisi olarak kombi ile alakalı tamir ve bakım şikayetleriniz için firmamız ile iletişime geçtiğinizde sizlere öncelikle telefondan yardım etme olasılığı sağlayarak kombinizin ne durumda olduğunu ve neler yapmanız gerektiğini açıklıyoruz, eğer düzgün sonuç alamaz isek sizlere en yakın olan gezici ekibimizi hızlı bir şekilde adresinize yönlendiriyoruz. Daha sonra uzman ekibimiz  kombinize doğru şekilde ağrıza tesbiti yaparak değişmesi gereken veya tamir olması gereken parçanın fiyatını sizlere söyleyerek sizlerin’de isteği doğrultusunda parça değişimi veya tamiri yapılarak servis belgesi ve garanti belgesi ile birlikte bütün kontrollerini yaptıktan sonra sizlere teslim ediliyoruz.
ÇUKURAMBAR KOMBİ SERVİSİ TAMİR VE BAKIM HİZMETİ VERDİĞİMİZ  MARKALAR
ankara kombi servisim

Çukurambar Kombi Servisi kombilerinizin değişmesi gereken parça veya parçaların bire bir orjinal yedek parçalar ile değişimi sağlamaktadır, ve değişen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır. Kombilerinizin düzenli bir şekilde çalışması için ve yüksek maliyetli arızalara yol açmaması için yılda bir defa düzenli olarak bakım yaptırmanız gerektiğini bilmenizi isteriz kombiniz ‘nasıl olsa çalışıyor’ diye bakımını ihmal ettiğiniz takdirde kaybettiğiniz ısı kaybının ve yüksek doğalgaz faturalarının önüne geçemeyeceğinizi bilmeniz gerekir. Kombi yerinde bakım ve atölye bakımı kampanyalarımızı öğrenmek için sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Çukurambar Kombi Servisi kombilerinizin bazı parçalarına tamir olasılığı sağlayarak yüksek maliyetler ödemenizi engelliyoruz. Bunların başında kombi elektronik kartı gelmektedir, kombi kart arıza durumlarınızda kart tamiri ekibimiz tarafından verilen hizmetimizde cüzzi miktarlar ödeyerek arızanızı bir yıl garantili şekilde yapmaktayız. İkinci tamir hizmeti verdiğimiz parça ise kombi üç yollu vana tamiridir, bu parçalarınızda bozulma durumunda üç yollu vana tamir takım tapalarını değiştirerek yine cüzzi miktarlarda bir yıl garanti altına alarak bütün kontrollerini yaptıktan sonra teslim ediyoruz.
KOMBİ BAKIMINDA YAPTIKLARIMIZ
ankarakombiservisim

Çukurambar Demirdöküm kombi servisi
Çukurambar Baymak kombi servisi
Çukurambar Vaillant kombi servisi
Çukurambar Ariston kombi servisi
Çukurambar Alarko kombi servisi
Çukurambar Viessman kombi servisi
Çukurambar Bosh kombi servisi
Çukurambar Buderus kombi servisi
Çukurambar Ferroli kombi servisi
Çukurambar Kombi Bakımı
Çukurambar Kombi Tamiri

Çukurambar Kombi Servisi, Çukurambar Ferroli Kombi Servisi, Çukurambar Baymak Kombi Servisi, Çukurambar Demirdöküm Kombi Servisi, Çukurambar Ariston Kombi Servisi, Çukurambar Eca Kombi Servisi, Çukurambar Bosh Kombi Servisi, Çukurambar Vaillant Kombi Servisi, Çukurambar Alarko Kombi Servisi, Çukurambar Viessmann Kombi Servisi, Çukurambar Tesisat Temizleme, Çukurambar petek Temizleme, Çukurambar Kombi Tamiri