Cebeci Kombi Servisi

Cebeci Kombi Servisi 2005 yılından bugüne Ankara’nın Cebeci semti başta olmak üzere Çankaya ilçesinin çoğu semtinde de kombi tamir bakım onarım hizmeti vermekteyiz. Kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş bir firma olarak sizleri tavsiyeleri üzerinden bu günlere gelmenin onurunu büyük bir aile olarak yaşamaktayız.
Günümüzde kombi tamir ve bakım işlemlerinde kullanıcıların güvenilir servis bulma olasılığı maalesef yüksek bir oranda azalmıştır. Bunun başlıca sebebi ise kombi servisi adı altında insanları dolandırmaya çalışan şahıslardır. Bu nedenden dolayı kombi arıza ve bakım servis ihtiyaçlarınızda ev veya iş yerinize çağıracağınız şahıs veya firmaları iyi bir şekilde araştırarak veya tavsiye üzerinden çağırmanız son derecede önemlidir. Servis esnasında yüksek maliyetler çıkartarak arıza işlemlerini yapmaya çalışan şahıslara itimat etmeyiniz. Değişecek olan parçanın ismini öğrenerek başka servislerden fiyat almalısınız veya başka servis çağırıp tekrar arıza tespiti yaptırmalısınız. Ankara  Cebeci Kombi Sevisi firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçerek kombi arıza durumlarında ne yapmanız gerektiği hakkında uzman ekiplerimiz tarafından bilgi alabilirsiniz. Servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde olumlu sonuçlar doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kombi cihazları diğer ev aletlerinin bozulduğu gibi genellikle kış aylarında yoğun çalışma nedeniyle zaman zaman bozulabilir.  Vaktinizin ve nakdinizin ne kadar değerli olduğunun farkındayız, bu sebepten dolayı arıza durumlarında gezici mobil araçlarımız sayesinde isteklerinizi bir kaç saat gerçekleştirip, Cebeci Kombi Servisi firmamızın bünyesi altında değişim veya tamir olan parçalara 1 yıl garanti vererek işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz.
ANA-SAYFA-03-480x150.
Adsız

Profesyonel petek temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımı ile ısınmayan veya yarım ısınan peteklere 100 % çözüm garantisi ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kış mevsimini daha konforlu ve rahat bir şekilde geçirmek için petek temizleme işlemini maksimum 5 yılda bir defa yaptırmanız hem bütçeniz için hem verimli ısı almanız için son derece önemlidir. Tabi kombi tamir bakım işlemlerinde olduğu gibi temizlik işlemlerinde’de bilir kişilerin müdahale etmesi son derece önemlidir. Yanlış bir şekilde yapılan temizleme işlemlerinde umduğunuz verimi alamayabilir ve tesisat veya petek üzerinde dönüşü çok zor sıkıntılara yol açılabilir.
e9c584ae-78ac-4b36-947e-fcaa69f224f4

Cebeci Kombi Servisi kombi arıza hizmetlerimizde sizlerle şu şekilde çalışıyoruz. Öncelikle sizler servisimizi aradığınız zaman size en yakın olan gezici ekibimizden bir tanesini evinize veya iş yerinize yönlendiriyoruz. Daha sonra cihaza arıza tespiti yaparak değişmesi gereken veya tamir olması gereken parçanın fiyatını söylüyoruz, sizin isteğiniz doğrultusunda parça değişimi yapıp değişecek olan parçasını makbuz belgesi ile 1 yıl garanti altına alarak kombinizi bütün kontrollerini yaptıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.
Cebeci Kombi Servisi kombi elektronik kart tamiri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Kombi kartınızın arızalı olma durumunda yüksek fiyatlar ödeyerek kart değiştirmenize gerek olmadığını belirtmek isteriz. Elektronik kartınızı tamir edebilir veya tamirli kartla değiştirerek düşük maliyetler çıkararak bütçenize katkıda bulunmak isteriz.
Cebeci Kombi Servisi kombilerin ‘izin uzun ömürlü dayanabilmesi, doğalgaz faturalarımızı minimum seviyeye düşürmek ve büyük arıza nedenlerine yol açmasını önlemek için kombilerinize yılda bir defa düzenli olarak bakımı yaptırmanız gerektiğini bilmenizi isteriz. Cebeci Kombi Servisi olarak kombi bakımını iki kısma ayırmaktayız. Birinci kısım kombinizi yerinde bakım yapmaktır, ikincisi ise kombinizi atölye bakımı yapmaktır, kombi yerinde bakımda neler yaptığımızı kısaca anlatmak isteriz. Öncelikle kombinizi parçalarına zarar verebilecek tozları temizliyoruz, daha sonra fan motorunu ve brülörü sökerek ilaç yardımı ile temizliyoruz, gaz ayarı yaparak kombinizi daha az yakmasını sağlıyoruz. Filtre temizliği yaparak pompanın daha rahat çalışmasını sağlıyoruz. Atölye bakımında ise kombinizi sizlerden 2 veye 3 gün gibi kısa bir süreliğine  alıyoruz, kombinizi değişmesi gereken parçalarını orijinal yedek parçaları ile değiştiriyoruz ve ilerleyen zamanlarda arıza verecek parçalarınızın değişimini yaptıktan sonra kombinizi ilk günkü gibi sıfır ayarına getirerek bütün kontrollerini yaptıktan sonra firmamız tarafından kombinizi 1 yıl garanti altına alarak sizlere tekrar teslim ediyoruz.

Hangi marka kombilere tamir bakım hizmeti veriyoruz ?
Cebeci Demirdöküm kombi servisi
Cebeci Baymak kombi servisi
Cebeci Vaillant kombi servisi
Cebeci Ariston kombi servisi
Cebeci Alarko kombi servisi
Cebeci Viessman kombi servisi
Cebeci Bosch kombi servisi
Cebeci Buderus kombi servisi
Cebeci Ferroli kombi servisi
ankara kombi servisim

Cebeci Kombi Servisi, Cebeci Ferroli Kombi Servisi, Cebeci Baymak Kombi Servisi, Cebeci Demirdöküm Kombi Servisi, Cebeci Ariston Kombi Servisi, Cebeci Eca Kombi Servisi, Cebeci Bosch Kombi Servisi, Cebeci Vaillant Kombi Servisi, Cebeci Alarko Kombi Servisi, Cebeci Viessmann Kombi Servisi, Cebeci Tesisat Temizleme, Cebeci petek Temizleme, Cebeci Kombi Tamiri