Batıkent Kombi Servisi

Batıkent Kombi Servisi olarak kombi tamir bakım onarım ve kalorifer tesisat temizliği işlemlerinde 7 gün 24 saat sınırsız ve garantili hizmet sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat seçeneklerimiz ile siz değerli kombi kullanıcılarına kaliteli hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiş bir firma olarak 2005 yılından bu güne Ankara Batıkent başta olmak üzere Yenimahalle ilçesinin çoğu semtinde kombi servisi faaliyeti göstermekteyiz.

Ankara Batıkent Kombi Servisi olarak çoğu iş sektöründe olduğu gibi kombi tamir ve bakım işleminde profesyonellik gerektiren bir işlem olduğunu bilmenizi isteriz.Yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan şahıslara yaptırılan kombi ile alakalı işlemler dönüşü çok zor olan sebeplere yol açabilir. Batıkent Kombi Tamiri firması olarak alanında yeteri kadar uzman ve güler yüzlü ekibimiz ile olası sıkıntılara izin vermeyerek kombi ile alakalı şikayetlerinizi aynı gün içerisinde sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Değişim veya tamir olan kombi parçalarında 1 yıl garanti vermekteyiz. 1 yıl boyunca oluşabilecek herhangi bir problemde hiç bir şekilde parça ücreti veya servis ücreti talep etmeden parça değişimini sağlamaktayız. Sizlerin tavsiyeleri üzerinden bu günlere gelmenin onurunu yaşamaktayız.
ANA-SAYFA-03-480x150
Batıkent Kombi Servisi olarak kombi çeşitleri ve görevleri hakkında kısaca kullanıcıları bilgilendirmek istedik. Kombi cihazları çeşitli marka ve aklımızı karıştıracak kadar bir çok model ile bacalı kombi hermetik kombi, yoğuşmalı kombi olarak hayatımızda önemli derecede kullanıma sahip cihazlardır. Doğalgazın hayatımıza girmesiyle beraber ilk olarak bacalı tip kombiler kullanılmaya başlamıştır. Fakat sağlık açısından hayatımızı riske atan bacalı tip kombilerin kullanımı günümüzde yasaklanarak yerini hermetik kombilere bırakmıştır. Hermetik tip kombiler  cihaz içerisinde yanmadan dolayı oluşan atık gazın fan motoru yardımı ile dış ortama atılması sayesinde ve çeşitli emniyet sistemleri ile sağlık açısından bir zararı olmayan cihazlardır. Bacalı tip kombilerin aksine çalışması için yeteli oksijeni dışarıdan alıp ve atık gazı tekrar dışarıya atmaktadır. Yoğuşmalı tip kombi cihazları ise cihazda yanmadan dolayı oluşan atık gazın ısısından tekrar faydalanıp daha sonra dışarıya atarak daha çok verim ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Günümüzde kullanımı en çok tercih edilen cihazlardır.

indir (3)

_Daha iyi sonuçlar içerisinde daha verimli çalışması için.
_Kombinin ömrünü uzatmak uzun yıllar sorunsuz kullanmak için.
_Can ve mal güvenliği açısından özellikle bacalı kombiler için.
_Doğalgaz tüketimini minimum seviyeye düşürmek için.
_ Olası arızalara karşı önlem alarak erken müdahale sonucu yüksek maliyetli arızalara yol açmaması için.

indir (1)
_Öncelikle bakım işlemine başlamadan önce kalorifer ve sıcak su konumunda çalıştırılıp kontrolleri yapılmalıdır.
_Cihaz kapatılarak kalorifer tesisatı içerisinde bulunan suyun banyodan tahliyesi yapılmalıdır.
_Genleşme tankı basınç değeri ölçülüp düşük ise 1.05 değerinde hava takviyesi yapılmalıdır.
_Kalorifer tesisatı dönüş borusu üzerinde bulunan filtre sökülerek temizliği yapılmalıdır.
_Alev odası içerisinde bulunan brülör sökülerek temizliği yapılmalıdır.
_Cihaz içerisinde zamanla oluşan toz vb. pisliklerin temizliği yapılmalıdır.
_Fan motoru sökülerek kimyasal ilaç yardımı ile temizlenmelidir.
_
Son olarak cihaz toplanıp çalıştırılarak çakmak ve gaz ayarı yapılmalıdır.
_Kullanıcıya cihaz hakkında gerekli olan bilgilerin açıklamasını yaparak kullanıcıya teslim edilmelidir.

 indir (2)
47e-fcaa69f224f4


Batıkent Kombi Servisi olarak arızalı kombi cihazınızı mümkünse evinizde, mümkün değil ise yerinde, sökülerek atölyemizde arıza tespiti yapılarak tekrar yerine monte etmekteyiz. Ankara Batıkent sakinlerine sadece kombi bakım hizmeti vermiyoruz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ile kombi bakımı, petek temizleme, kombi tamiri kısaca doğalgaz tesisatı ile ilgili aklınıza gelebilecek her konuda hizmet veriyoruz.

Batıkent Demirdöküm Kombi Servisi,
Batıkent Ariston Kombi Servisi,
Batıkent Baymak Kombi Servisi,
Batıkent Alarko Kombi Servisi,
Batıkent viessmann Kombi Servisi,
Batıkent Vaillant Kombi Servisi,
Batıkent Eca Kombi Servisi,
Batıkent Arçelik Kombi Servisi,
Batıkent Bosch Kombi Servisi,
Ankara Batıkent Kombi Servisi,

Batıkent Kombi Servisi, Batıkent Kombi Bakımı, Batıkent Kombi Tamiri, Batıkent Kombi Tamircisi, Batıkent Kombi Tesisatı kısaca kombiye dair ne varsa Tükenmez Teknik olarak tüm ekibimiz ile sizin için çalışıyoruz.