Balgat Kombi Servisi

Balgat Kombi Servisi olarak kombi tamir, bakım, petek temizleme şikayetlerinizde kaliteli hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiş bir firma olarak hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadromuz ve profesyonel ekipmanlarımız ile kombi arıza işlemlerinde herhangi bir olası sıkıntıya izin vermeden doğru arıza tespiti yaparak kombi ile alakalı problemleri aynı gün içerisinde garantili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.
kombi_kombi
Kombiler bir çok marka ve model ile hayatımızda ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarımızı karşılamak için diğer ısıtıcı cihazlara göre tüketiciler tarafından yüksek bir seviyede tercih edilmektedir. Kombi kullanıcıları olarak kombi tamir ve bakım işlemlerinizi bilir kişiler ve firmalar tarafından yaptırmanız son derece önemlidir, aksi taktirde can güvenliğinizi riske atmış olur ve telafisi olmayan sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz.
Kombilerde doğal gaz tüketimini minimum seviyeye düşürmek kullanıcıların elindedir. Kombilerinize oda termostatı bağlatarak veya radyatörlerde termostatik vana kullanarak doğal gaz faturalarını düşürebilirsiniz. Tabi bununla da kalmıyor kısa süreli evde olmamanız durumunda kombiyi kapatmak yerine kısık derecede yanık bırakır iseniz doğalgaz tasarrufunda bulunmuş olursunuz.
ANA-SAYFA-03-480x150
Balgat Kombi Tamiri firmamız kombi tamir parça değişimi hizmetlerimizde değişim yapılan veya tamir olan parçalar firmamız tarafından bir yıl garanti altındadır. Değişim yapılan parçalar ile alakalı herhangi bir sıkıntıda firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde değişimi yapılmaktadır. Bununla da kalmıyor, mobil destek imkanımız ile kombi ile alakalı aklınıza takılan veya öğrenmek istediğiniz  her türlü sorularınızı teknisyenlerimize sorabilir, istediğiniz şekilde cevap alabilirsiniz.
Balgat Kombi Servisi olarak bizi neden tercih etmelisiniz?
.Hızlı bir şekilde servis imkanı sunarak zaman kaybınızı önlüyoruz,
.Doğru arıza tespiti yaparak olası sıkıntılara izin vermiyoruz,
.Orijinal yedek parça kullanarak işimizi riske atmıyoruz,
.Garantili parça değişimi ve garantili işçilik imkanı sunuyoruz,
.7 gün 24 saat servis imkanı sunuyoruz.

Ankara Kombi Servisi ve Kombi Yedek Parça

Ankara Balgat Kombi Servisi ülkemizde her yıl artan doğal gaz fiyatı sebebinden dolayı kombi bakımı yaptırmak büyük önem taşımaktadır. Kombi bakım işlemlerinizi düzenli olarak yılda bir defa olarak yaptırmanız gerekmektedir. Aksi taktirde kombiniz yüksek maliyetli arızalara yol açabilir ve doğal gaz tüketiminiz yükselebilir. Tamir işlemlerinde olduğu gibi bakım işlemlerinde de kombilere bilir kişilerin müdahale etmesi gerekmektedir. ‘Kombi bakımı yapıyoruz’ diye, piyasadaki korsan servislerden uzak durmanız gerekmektedir. Kombi bakımı kombinin tozlarını alıp, sağını solunu silmek ile gerçekleşen bir işlem değildir. Bakım işleminin maksadı cihazın ömrünü uzatmak doğal gaz tasarrufu yakmak ve yeteri kadar verim almaktır. Buda cihaz içerisinde önemli görevleri olan parçaların sökülerek düzgün bir şekilde temizlenmesinden gerçekleşir.

KOMBİ YILLIK BAKIM ESNASINDA YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER

_Öncelikle bakım işlemine başlamadan cihaz çalıştırılarak rutin kontrolleri yapılmalıdır.
_Kalorifer tesisatı içerisinde buluna suyun banyodan tahliyesi yapılmalıdır.
_Kalorifer tesisatı dönüş tesisatı üzerinde bulunan filtre sökülerek temizliği yapılmalıdır.
_Genleşme tankı basınç değeri ölçülür düşük ise kompresör ile hava takviyesi yapılmalıdır.
_Fan motoru sökülerek kimyasal ilaç yardımı ile temizliği yapılmalıdır.
_Plaka eşanjör sökülüp kimyasal ile temizliği yapılmalıdır.
_Brülör sökülerek temizliği yapılmalıdır.
_Elektrik süpürgesi ile cihazın genel tozları alınmalıdır.
_Cihaz toplanıp çalıştırılarak çakmak ve gaz ayarı yapılmalıdır.
_Cihazın bütün kontrollerini yaptıktan sonra kullanıcıya cihaz hakkında gerekli bilgileri vererek teslim edilmelidir.
47e-fcaa69f224f4

Balgat Kombi Servisi olarak kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemlerimiz ile ısınmayan petekler için kesin çözümler sunmaktayız. Zamanla tesisat ve peteklerimiz de oluşan kireç ve çamur benzeri pislikler peteklerin verimli çalışmasını engelleyebilir. Kombinin parçalarına zarar verebilir, bu sebepten dolayı temizleme işlemlerini düzenli olarak 5 yılda bir defa yaptırarak kombinin ömrünü uzatabilir ve ısı kaybınızı engelleyebilirsiniz. Profesyonel tesisat temizleme makinesi ve özel kimyasal ilaç yardımı ile yapılan bu işlem firmamızın alanında uzman tesisat temizleme ekibi ile yapılmaktadır. Bilinçsiz kişiler tarafından yapılan işlemler kombi ve tesisatınıza zarar verebilir. Kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemini mecbur kalmadıkça banyodan yapılmamalıdır. mümkün olduğu kadar tesisat temizleme makinesini kombinin altından bağlayarak işlemin gerçekleşmesi ön görülmüştür.Ola ki banyoda yapılması gerekiyor ise kombi altındaki gidiş ve dönüş tesisatının birbirine şöntlenmesi gerekmektedir. Bu da tesisat temizleme işleminde kombiyi devre dışı bırakmak demektir. Bunun sebebi ise temizleme esnasında oluşan pisliklerin kombi içerisine girmeden arıtılmasıdır ve kimyasal ilacı kombi içerisine bulaştırmamaktır. Temizleme işlemi normal bir dairede ortalama 2 veya 3 saat gibi bir sürede gerçekleşmektedir ve evde buluna peteklere tek tek sırayla yapılması gereken bir işlemdir. Tesisat temizliği 70-100 lira diye reklam yapan firmalardan uzak durmanız gerekmektedir. Aksi taktirde temizlik yaptırmak yerine dolandırılmış olursunuz.

Balgat Vaillant kombi servisi
Balgat Alarko kombi servisi
Balgat Viessman kombi servisi
Balgat Bosch kombi servisi
Balgat Buderus kombi servisi
Balgat Kombi Bakımı
Balgat Kombi Tamiri
Balgat petek Temizleme
Balgat Tesisat Temizleme
Ankara Balgat Kombi Servisi