Balgat Baymak Kombi Servisi

2.614 Görüntülenme    

Balgat Baymak Kombi Servisi olarak Baymak marka kombi cihazlarının bütün modelleri için etkili ve pratik teknik servis hizmeti sunmaktayız. Baymak kombi cihazları hakkında gerekli kursları alıp yeteri kadar bilgiye sahip olan uzman kadromuz sayesinde sorunlarınızı aynı gün içerisinde olumlu sonuçlar doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat prensibi ile siz değerli Baymak kombi kullanıcılarının tavsiyeleri üzerinden 2005 yılından bu güne gelmenin gururunu büyük bir aile olarak yaşamaktayız.
Balgat Baymak Kombi Servisi firması olarak baymak marka kombi cihazlarının çoğu parçaları servis araçlarımızda olup arıza durumlarında hiç bir şekilde vakit kaybetmeden işlemleri garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Değişim veya tamir olan parçaların firmamızın bünyesi altında 1 yıl garantili şekilde değişimi yapılmaktadır. Tamir gününden itibaren 1 yıl boyunca oluşabilecek herhangi bir problemde hiç bir şekilde parça ücreti veya servis ücreti talep etmeden parça değişimi aynı gün içerisinde gerçekleşmektedir.
ankara komnbi servisi
Balgat Baymak Kombi Servisi olarak son yıllarda özellikle kombi tamir ve bakım servislik hizmetinin arttığını bilmenizi isteriz. Edindiğimiz çoğu bilgilere göre kullanıcıların bilinçsiz ve kötü niyetli şahıslar tarafından mağdur edildiğini fark ettik. Kombi cihazları hakkında yeterli bilgi ve deneyime sahip olmayan servisler sayesinde ne yazık ki kullanıcıların servislere güvenini yitirdiği bilinmektedir.
Kombi tamir ve bakım işlemi esnasında öncelikle kullanıcılardan istediğimiz kombi arıza durumunda ev veya iş yerinize çağıracağınız kombi servisini iyi bir şekilde araştırmanız veya tavsiye üzerinden çağırmanız son derece önemlidir. Kombi servisi adı altında reklam yaparak tüketicileri dolandırmaya çalışan şahıslardan uzak durmanız gerekmektedir. Aksi taktirde can güvenliğinizi riske atmış olur ve paranızı çöpe atmış olursunuz. Kombi cihazları hakkında yapılan işlemlerin sorumlulukları bilincinde olan Ankara Balgat Baymak Kombi Servisi firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilir. Sorularınıza istediğiniz şekilde cevap alabilirsiniz.
baymak luna 3

BAYMAK BAXİ LUNA 3 ARIZA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ

E01 Arıza Kodu Gaz Besleme Sorunu
Cihazda doğalgaz olmadığını belirten arıza kodudur. Bu durumda evde doğalgaz olduğunu kombi altındaki sarı başlıklı vananın açık olduğunu kontrol edin eğer bunlar mevcut ise iyonize elektrotların da sorun olabilir. Elektronik kart veya gaz valfi arızalı olabilir. Net teşhis için  Balgat Baymak Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E02 Arıza Kodu Emniyet Termostat Sorunu
Cihazın aşırı ısınmasından dolayı emniyet görevi gören limit termostatının arızalı olmasından kaynaklanır. Kullanıcıların cihazı resetlemekten başka yapacağı bir işlem yoktur. Balgat Baymak Kombi Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E03 Arıza kodu Hava Akış Sorunu
Hermetik tip cihazlarda fan motoru arızalı olabilir, hava prosestat arızalı olabilir, elektronik kartta arıza olabilir. Bacalı tip cihazlarda ise  baca tıkalı olabilir, baca emniyet limiti atmış olabilir. Net teşhis için Balgat Baymak Kombi Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E04 Arıza Kodu Geçici Alev Kaybı Sorun
Cihazda yanma gerçekleştikten sonra alev kaybı sorunudur. Kullanıcıların yapması gereken cihazı resetlemektir. Sorun halen devam ediyor ise iyonize elektrotların’da sorun olabilir, elektronik kart arızalı olabilir, gaz valfi arızalı olabilir. Net teşhis için Ankara Balgat Baymak Kombi Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.
kombi_kombi

E05 Arıza Kodu Kalorifer Sensör Sorunu
Cihazın kalorifer ısı ayarını ölçen sensör arızalı olabilir, kablolarında nemlenme veya kopukluk olabilir. Kullanıcıların yapması gereken bir işlem yoktur. Balgat Baymak Servisi ile iletişime geçerek fiyat alabilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E06 Arıza Kodu Kullanım Suyu Sensör sorunu
Cihazın kullanım suyu ısı ayarını ölçen sensör arızalı olabilir, Kablolarında kopukluk veya nemlenme olabilir. Kullanıcıların yapması gereken bir işlem yoktur. Balgat Baymak Kombi Servisi ile iletişime geçerek fiyat alabilir. Arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E10 Arıza Kodu Düşük Basınç Sorunu
Cihazın su basıncının 1 barın altına düştüğünde gerçekleşen arıza kodudur. Bu durumda kullanıcıların cihazın altında bulunan doldurma musluğundan su takviyesi yaparak 1.5 değerinde basıncı ayarlayarak arızadan çıkmasını sağlayabilir.

E25 Arıza Kodu Maksimum Sıcaklık Uyarısı
Cihaz içerisindeki suyun maksimum sıcaklığın üstene çıktığını belirten arıza kodudur. Bu durumda kombi altındaki kalorifer tesisat vanalarının açık olduğunu kontrol edin radyatör vanalarının açık olduğunu kontrol edin eğer bunlar mevcut ise kalorifer tesisatı filtresi tıkalı olabilir, sirkülasyon pompası sıkışmış olabilir, üç yollu vana arızalı olabilir, kalorifer tesisatında tıkanıklık olabilir. Net teşhis için Balgat Baymak Kombi Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

E35 Arıza Kodu Alev Oluşma Sorunu
Cihazın brülör kısmında alev oluşmadığını belirten arıza kodudur. Bu durumda Kullanıcıların resetlemekten başka yapması gereken bir işlem yoktur. Sorun halen devam ediyor ise iyonize elektrotların’da gaz valfinde veya ana kartta arıza olabilir. Net teşhis için Ankara Balgat Baymak Kombi Servisi iletişime geçerek servis kaydı oluşturabilirsiniz.

E80 Arıza Kodu Devresel Kontrol Sistem Sorunu
Elektronik kart arıza sorunudur. Bu durumda hiçbir şekilde müdahalede bulunmadan servisi aramalısınız.

E97 Arıza Kodu Voltaj Problem Sorunu
Cihaza gerektiğinden az voltaj geldiğini veya elektronik kartın arızalı olması sorunudur. Bu  durumda cihaz kendisini otomatik resetleyecektir. Sorun halen devam ediyor ise elektronik kart arızalı olabilir. Servisi aramalısınız. Mutlaka kombi regülatörü kullanmalısınız.

E98 E99 Arıza Kodu Elektronik Kart Arıza Sorunu
Cihazın elektronik kablolarında sorun olabilir, elektronik kart arızalı olabilir. Bu durumda hiçbir şekilde müdahalede bulunmadan Ankara Balgat Baymak Servisi ile iletişime geçerek arıza kaydı oluşturabilirsiniz.
baymak


KALORİFER TESİSATI VE PETEK TEMİZLEME İŞLEMİ


Kalorifer tesisatı ve petek temizleme işlemi günümüzde yaygın olarak yapılan işlemlerden birisidir. Kullanıcılar olarak ısınma problemlerinde ilk aklınıza gelen husus ise peteklerin temizlenmesidir. petek temizleme işleminin birden çok faydası bulunmaktadır. Bunların başında peteklerin verimli bir şekilde çalışması ve yakıt tasarrufunda bulunmak gelir. Peteklerin verimli çalışması demek tesisat ve peteklerin içerinde bulunan pislik, kireç, tortu vb. pisliklerin temiz hale gelmesiyle tesisatın daha kolay çalışmasına ve peteklerin daha iyi ısıtması demektir. Dolayısıyla daha kolay çalışan tesisatta kombiler daha çok verim daha az enerji harcamaktadır. ve buda yakıt tasarrufunda bulunmanıza sebeptir.
Bu tür bir çok kazançtan faydalanmak bütün kombi kullanıcıların doğal hakkıdır. Fakat kullanıcılar olarak petek temizleme işlemlerinde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Baştan savma yapılan petek temizleme işlemlerinde beklediğiniz verimi alamayabilir dönüşü çok zor olan sıkıntılara yol açılabilir. Petek temizleme işlemi öncelikle dairenin banyosundan değil kombi altında bulunan kalorifer tesisatına makinenin bağlanmasıyla gerçekleşen bir işlemdir. Ortalama 2 saat ve 3 saat arasında gerçekleşen bir işlemdir. Petek temizleme kampanyalarımız ve ne şekilde yapıldığı hakkında bilgi almanız için Baymak Balgat Servisi firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir.
47e-fcaa69f224f4

KOMBİ ATÖLYE BAKIM İŞLEMLERİ
IMG20201210194741IMG20201211123639

Balgat Baymak Servisi olarak kombi periyodik bakım harici kombi atölye bakım işlemlerini de garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Baymak kombi modelleri yıllık periyodik bakım harici ortalama 7 ila 10 yıl arasında atölye bakım işlemi istemektedir. Eski durumda olmalarına rağmen günümüzde düzenli bir şekilde çalışan baymak kombi modellerini değiştirmek yerine atölye bakım işlemine sokarak neredeyse sıfır haline getirip uzun yıllar daha sorunsuz kullanmanız sizler için büyük avantaj sağlamaktadır.
Atölye bakım işlemlerinde kombi cihazınızı sizlerden 4 ila 5 gün gibi kısa süreliğine sizlerden servis makbuzu karşılında teslim akıyoruz. Kombinizi atölyemize getirerek komple parçalar halinde bütün parçalarını birbirinden ayırıyoruz. Sökülen parçaları gözlemleyerek ve test ediyoruz ilerleyen zamanlarda problem yaratacak parçaların revizyon işlemini gerçekleştiriyor. Düzen tutmayacak parçaların ise orijinal parçalar değişimini sağlıyoruz. Kombinizi neredeyse ilk günkü gibi sıfır haline getirerek 2 yıl garantili bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Balgat Baymak Servisi firmamız ile iletişime geçerek uzman ekibimizden kombi atölye bakım işlemleri hakkında gerekli bili alabilir. Kısa bir sürede işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Balgat Baymak Kombi Servisi, Ankara Balgat Baymak Kombi Servisi, Balgat Baymak Servisi, Ankara Balgat Baymak Servisi, Balgat Baymak Kombi Tamiri, Ankara Balgat Baymak Kombi Tamiri, Balgat Baymak Kombi Tamircisi, Baymak Luna 3 Arıza Kodları, Balgat Petek Temizleme, Baymak Balgat Servisi, Baymak Kombi Balgat Servisi, Balgat Baymak Servisleri, Baymak Kombi Arıza Kodları