Bahçelievler Kombi Servisi

Ankara Bahçelievler Kombi Servisi olarak kombi tamir bakım alanında 13 yılın vermiş olduğu tecrübe ve güler yüzlü ekibimiz ile siz değerli  müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Kombi cihazları hakkında yeteri bilgi ve gerekli sertifikaya sahip uzman kadromuz ile servis taleplerinizi aynı gün içerisinde sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Çoğu meslek dalında olduğu gibi kombi tamir ve bakım servisi işlemleride profesyonellik ve titizlik gerektirmektedir. Yeteri kadar bilgi ve deneyime sahip olmayan şahısların kombi cihazlarına müdahale etmesi can ve mal güvenliğiniz için yüksek derecede risk taşımaktadır. Bu sebepten dolayı servis esnasında ev veya iş yerinize çağıracağınız şahıs veya firma olarak faaliyet gösteren kombi servislerini iyi bir şekilde araştırarak veya tavsiye üzerinden çağırmanız son derece önemlidir. Ankara kombi servisleri arasında kombi deyince ilk akla gelen Ankara Bahçelievler Kombi Servisi firmamız ile 7 gün 24 saat iletişime geçerek kombi cihazları hakkında uzman ekiplerimizden yardım alabilir, servis kaydı oluşturarak aynı gün içerisinde olumlu sonuçlar doğrultusunda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bahçelievler Kombi Servisi kombi tamiri hizmetlerimizde değişen parçalar firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır. 1 yıl boyunca değişim yapılan parçalar ile alakalı herhangi bir problemde servis ücreti veya parça ücreti talep etmeden değişim sağlanmaktadır. Kış aylarında uzun süre çalışmakta olan kombilerinizin kış mevsimine girmeden önce daha verimli çalışması sağlamak  ve gaz tasarrufundan faydalanmak için yılda bir defa periyodik bakımını 4-5 yılda bir defada kombi revizyon bakımını yaptırmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Bahçelievler Kombi Servisi bütün marka kombilerin tamir bakım hizmetini en uygun fiyat seçeneği ve orijinal yedek parça garantisi ile hizmet vermekteyiz. Bahçelievler Kombi Servisi ikinci el garantili kombi ve sıfır kombi satış  montaj hizmetimizde bulunmaktadır.
ANA-SAYFA-03-480x150

                            KOMBİ BAKIMI ESNASINDA YAPILMASI GEREKEN İŞLEMLER
_Öncelikle bakım esnasında cihazın çalışma durumu kontrol edilir. Kalorifer suyu tahliyesi yapılır.
_Kalorifer tesisatı dönüş borusu üzerinde bulun filtre sökülerek temizlenir.
_Cihaz içerisinde yanmadan dolayı oluşan atık gazın tahliyesini sağlayan fan motoru sökülerek temizliği yapılır.
_Alev odası içerisinde bulunan brülör sökülerek ilaç yardımı ile temizlenir.
_Genleşme tankı basınç değeri ölçülür eğer düşük ise 1.05 değerinde hava takviyesi yapılır.
_Cihaz içerisinde oluşan toz vb. pislikler temizlenir.
_Son olarak cihaz çalıştırılıp gaz ve çakmak ayarları yapılır.
_Kullanıcıya kombi hakkında gerekli bilgi verilerek bütün kontrollerini yaptıktan sonra çalışır vaziyette teslim edilir.

Adsız
e9c584ae-78ac-4b36-947e-fcaa69f224f4

Özellikle kış mevsiminde yoğun bir tempoda çalışan kombi cihazları yanı sıra çalışan kalorifer petekleri içerisinde oluşan kireç çamur vb. pislikler yüksek doğalgaz faturaları ödemenize yeteri kadar verim almamanıza ve kombinin ömrünü kısaltmaya sebep olmaktadır. Bu sebepten dolayı 5 yılda 1 defa petek temizleme işlemini uzman kişiler tarafından yaptırmanız önemlidir. Ankara Bahçelievler Kombi Servisi olarak profesyonel petek temizleme makinesi ve kimyasal ilaç yardımı ile ısınmayan ve yarım ısınan peteklere 100 % çözüm garantisi ile petek temizleme faaliyetlerine devam etmekteyiz.

Bahçelievler Kombi Servisi, Bahçelievler Ferroli Kombi Servisi, Bahçelievler Baymak Kombi Servisi, Bahçelievler Demirdöküm Kombi Servisi, Bahçelievler Ariston Kombi Servisi, Bahçelievler ECA Kombi Servisi, Bahçelievler Bosch Kombi Servisi, Bahçelievler Vaillant Kombi Servisi, Bahçelievler  Alarko Kombi Servisi, Bahçelievler Viessmann  Kombi Servisi, Bahçelievler Tesisat Temizleme, Bahçelievler petek Temizleme, Bahçelievler Kombi Tamiri, Bahçelievler Kombi Bakımı, Ankara Bahçelievler Kombi Servisi