Akdere Kombi Servisi

Akdere Kombi Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanarak ve sizlerin tavsiyeleri üzerinden yüksek iş potansiyeline sahip olmaktan gurur duyuyoruz. Ankara Akdere Kombi Servisi sizlere en hızlı ve garantili servis imkanı sunarak 13 yıllık tecrübeye sahip uzman kadromuz ile kombi tamir bakım, tesisat temizleme hizmetlerimizi sizlerle paylaşarak olumlu sonuçlar doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Kombi ile alakalı değişen veya tamir olan parçalarınız firmamız tarafından 1 yıl garanti altındadır.
Akdere Kombi Servisi kombi tamir ve bakım hizmetinin ne kadar önemli ve titizlik gerektiren bir iş olduğunun farkında olmalısınız bu sebepten dolayı evinize kombi ustası çağırırken iyi bir şekilde araştırmanız gerektiğini veya tavsiye üzerinden çağırmanız gerektiğini bilmeniz gerekir. Kombi periyodik bakımı ve tamir işlemleri kombi servisleri tarafından yapılmalıdır. Bu işlemler bilir kişi tarafından yapıldığı takdirde kombinizin ömrünü uzatabilir ve yakıt tasarrufunda bulunabilirsiniz.
7/24 servis
BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ ?
.
Sizlere en yakın olan gezici ekibimizi hızlı bir şekilde evinize yönlendirip zaman kaybınızı önlüyoruz,
.Doğru ağrıza tesbiti yaparak olası sıkıntılara izin vermiyoruz,
.Arıza durumlarınızda uygun maliyetler çıkararak bütçenize zarar vermiyoruz,
.Değişen veya tamir olan parçalarınızı 1 yıl garanti altına alıyoruz,
.7/24 servis imkanı sunuyoruz.
Ankara Akdere Kombi Servisi maksimum güvenlik ve yeteri kadar performans alabilmek için kombi parça değişimlerinizi bire bir orjinal yedek parçalar ile yapmaktayız, yan sanayi veya ikinci el parça kullanarak değişen parçanın dayanma süresinin çok az olduğunu bilmeniz gerekmektedir.
Akdere Kombi Servisi kombi ile alakalı her türlü şikayet ve sorularınıza telefondan mobil destek imkanı ile  istediğiniz şekilde cevap alabilirsiniz.
Kombi servis hizmetlerimizi nasıl gerçekliştiriyoruz?
Kombi ile alakalı arıza durumlarınızda öncelikle sizlere telefondan yardım desteği sunarak kombinizin su barının 1.5 de olduğunu, evinizde doğalgaz olup olmadığını, elektrik tesisatınızda bir problem olup olmadığını soruyoruz. Daha sonra sizlere en yakın olan gezici ekibimizden birini evinize veya iş yerinize yönlendiriyoruz, ekibimiz doğru ağrıza tesbiti yaptıktan sonra sizlere değişmesi gereken veya tamir olması gereken parçanın fiyatını söyleyerek sizlerdende onay aldıktan sonra değişim veya tamir yapılarak 1 yıl garanti belgesi ve servis belgesi ile bütün kontrollerini yaptıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.
Akdere Kombi Servisi olarak ikinci el ve sıfır kombi satış montaj hizmeti vermekteyiz. İkinci el dilediğiniz marka kombilerimiz ağır atölye bakımı yapılmış durumdadır ve firmamız tarafından 2 yıl garanti altına alarak takılmaktadır. İkinci el kombi montajı yaptığımız müşterilerimize tesisat petek temizleme işlemini ücretsiz yapmaktayız.
Tesisat ve petek temizleme hizmetimiz ile yarım ısınan veya ısınmayan peteklerinize çare oluyoruz. Profesyonel tesisat temizleme makinası ve kimyasal ilaç yardımı ile alanında uzaman tesisat temizleme ekibimiz sizlere bir telefon  kadar yakındır. Kombi bakımı ve tesisat temizleme kampanyalarımız için telefondan istediğiniz şekilde bilgi alabilirsiniz.
petek-temizleme-makinasi-yerden-isitma-sistemi-temizligi06

Akdere Demirdöküm kombi servisi
Akdere Baymak kombi servisi
Akdere Vaillant kombi servisi
Akdere Ariston kombi servisi
Akdere Alarko kombi servisi
Akdere Viessman kombi servisi
Akdere Bosh kombi servisi
Akdere Buderus kombi servisi
Akdere Ferroli kombi servisi
Akdere Kombi Bakımı
Akdere Kombi Tamiri
Akdere Kombi Servisi
Akdere Petek Temizleme
Akdere Tesisat temizleme