Abidinpaşa Kombi Servisi

Abidinpaşa Kombi Servisi diğer ısıtıcı cihazlarının dışında kombiler günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Kombi kullanıcıları olarak siz değerli müşterilerimizin kombi seçimi yaparken gösterdiğiniz titizliği kombi tamir bakım işlemlerindede göstermeniz gerekmektedir. Abidinpaşa Kombi Servisi olarak bütün marka kombilerin tamir ve bakım hizmetleri için firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilir ve kombi ile alakalı sorularınıza istediğiniz şekilde cevap alabilirsiniz kombi tamir bakım hizmetinin bilir kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde can güvenliğinizi riske atmış olabilir veya yanlış teshisler sonrası yüksek maliyetler ödeyebilirsiniz. Ankara Abidinpaşa Kombi Servisi olarak kombilerinizde değişim yapılan veya tamir olan parçalarınızı firmamız tarafından 1 yıl garanti altına alarak bütün kontrollerini yaptıktan sonra sizlere teslim ediyoruz.
Kombi Elektronik Kart Tamiri
kart.tamiri
Abidinpaşa Kombi Servisi
kombilerin elektronik kartları genellikle yüksek voltaj gelmesinden veya uzun süreli kullanmaktan dolayı bozulabilir, alanında uzman elektronik kart tamiri ekibimiz ile bu tür sorunlarınızda biz devreye giriyoruz. Kombi kart arızalarınızı düşük fiyatlar ödemenizi sağlayarak 1 yıl garanti altına alarak sonra sizlere bütün kontrollerini yaptıktan sonra teslim ediyoruz.
Kombilerinizin istediğiniz verimde çalışması için yüksek doğalgaz faturaları ve yüksek maliyetli arızalara yol açmaması için yılda bir defa düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir, beş yılda bir defada atölye bakımı yaptırmanız gerekmektedir.

Abidinpaşa Kombi Servisi özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde çalışan kombiler yaşantımızı konforlu bir hale getirerek rahat bir yaşam sunmaktadır bütün marka kombilerin tamir ve bakım hizmetleri için Tükenmez Teknik sizlere bir telefon kadar yakındır. Firmamıza bu tür şikayetleriniz hakkında iletişime geçerek işinizi şansa bırakmamış olursunuz bu nedenle yeterli bilgiye sahip olmayan tecrübesiz kişilerden uzak durmanız gerekmektedir. Sizin tavsiyeleriniz bizim geleceğimizdir. Kombi arıza işlemlerinizde evinize çağıracağınız teknikerleri iyi bir şekilde araştırarak veya tavsiye üzerinden çağırmanız gerekmektedir.
Müşteri memnuniyetini birinci sırada tutan firmamız kombi arıza durumlarında uzman ekibimiz cihazınızın onarımını en kısa sürede orjinal yedek parça kullanarak yapmaktadır. Firmamızın kusursuz hizmet için gezici ekibimiz sizlere en yakın bölgede hazır tutulmaktadır.
KALORİFER TESİSATI PETEK TEMİZLEME İŞLEMLERİMİZ
ankara-kombi-petek-bakimi-06
Abidinpaşa Kombi Servisi 
peteklerinizi sökmeden evinizi kirletmeden profesyonel makine ve kimyasal ilaç yardımı ile yapmaktayız. Peteklerin ve kalorifer tesisatının içinde zamanla kullanmaktan dolayı tortu kireç ve çamur benzeri pislikler oluşmaktadır, bu sebepten dolayı genellikle peteklerin altı ısınmamaktadır ve yüksek doğalgaz faturaları ile karşılaşmaktasınız. Bu tür pislikler kombilerin parça ömürlerini kısaltmaktadır, bunların içinde sirkülasyon pompası üç yollu vana plaka ejanjör bulunmaktadır, kalorifer tesisat temizleme işlemlerinizi düzenli olarak 4 yılda bir defa yaptırmanız gerekmektedir.
Petek Temizleme İşlemi Nasıl Yapılır?
Petek temizleme işlemi 2 ile 3 saat gibi bir sürede yapılmaktadır. Öncelikle petekler bol su kullanarak makine sayesinde kaba pisliği yıkanır tortu ve çamur benzeri pisliklerin dışarı atılması için kimyasal ilaç ile yıkanmaya devam eder son olarak da tekrar su yardımı ile tesisatın içinde ilaç kalmaması için uzun bir süre yıkanır peteklerin havası alınarak kullanım haline getirdikten sonra bütün kontrolleri yapılarak müşterilerimize teslim edilir.
FİLTRE
Abidinpaşa Demirdöküm kombi servisi
Abidinpaşa Baymak kombi servisi
Abidinpaşa Vaillant kombi servisi
Abidinpaşa Ariston kombi servisi
Abidinpaşa Alarko kombi servisi
Abidinpaşa Viessman kombi servisi
Abidinpaşa Bosh kombi servisi
Abidinpaşa Buderus kombi servisi
Abidinpaşa Ferroli kombi servisi


Abidinpaşa Kombi Servisi, Abidinpaşa Ferroli Kombi Servisi, Abidinpaşa Baymak Kombi Servisi, Abidinpaşa Demirdöküm Kombi Servisi, Abidinpaşa Ariston Kombi Servisi, Abidinpaşa Eca Kombi Servisi, Abidinpaşa Bosh Kombi Servisi, Abidinpaşa Vaillant Kombi Servisi, Abidinpaşa Alarko Kombi Servisi, Abidinpaşa Viessmann Kombi Servisi, Abidinpaşa Tesisat Temizleme, Abidinpaşa petek Temizleme, Abidinpaşa Kombi Tamiri